El İşi Örnek

15 Soruda Burcunuz – Gerçekten Burcunuzun İnsanı mısınız?

15 Soruda Burcunuz – Gerçekten Burcunuzun İnsanı mısınız?

Gerçek Bir Koç İnsanı mısınız? Eğer Koç burcuysanız yani güneş Koç burcundayken doğduysanız bu deneme so-rularına cevap vererek gerçek bir Koç olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Koç ise bu testi siz de yapmalısınız. 1) Şıklık ve bakım sizce güzellikten daha mı önemlidir? 2) Kırmızı rengi çok sever misiniz? 3) Dünyaya çok erken geldiğinize mi inanıyorsunuz? 4) Gençliğin geçmesi düşüncesi sizi de t-elaşlandırır mı? 5) Gençleri k-ıskandığınız doğru mu? 6) Kadın h-aklarının s-avunucularından mısınız? 7) Sinirlendiğiniz zaman aklınıza geleni söylüyor ve sonra üzülüyor musunuz? 8 ) K-ıskanç mısınız? 9) Sevdiğinizin hareketlerinden k-uşkulanır mısınız? 10) Herşeyi anında halletmek gerektiğine mi inanıyorsunuz? 11) Hergün bir yenilik mi olmalıdır? 12) Gününüzü gün etmeniz gerektiğine mi inanırsınız?m 13) Aşk da sizin için bir oyun sayılabilir mi? 14) Birkaç kez aşık oldunuz mu? 15) Beğendiniz kişinin sizi r-eddetmesi çok mu a-ğır bir d-arbe olur? Cevaplarınızın Çoğu EVET ise: Siz her türlü olumlu ve olumsuz Koç özelliklerine sahipsiniz. Neşeli c-anlı atılgan cesur sözünü esirgemeyen iyi niyetli dostluklara değer verenişlerini kolaylıkla tasarlayabilen fakat çabuk bıkıp sıkılan bir insansınız. Karşı c-insle ilgileniyor ve elde edene kadar da uğraşıyorsunuz. Sonra onların hiç bir değeri kalmıyor. Kısacası aşk sizin için bir oyun.

Sizinle ilgilenmeyenler nedense daha önemli. Dostlarınız çı-karcı olduğunuzu düşünebilirler. Durumunuzu gözden geçirmelisiniz. Cevaplarınızın Çoğu HAYIR ise: Sizde Koç özelliği var ama bu burcun insanı değil gibisiniz Yıldız haritanızda Koç önemsiz bir eve düşmüş olabilir. Siz anlayışlı m-akul ölçülü hareket eden birisiniz. Aynı zamanda duyarlı ve duygulusunuz. Yani siz Koç burcunun belirli özelliğini almışsınız. Sizde Koç’a özgü kendini beğenme a-ni öf-ke se-rtlik h-aşinlik yok. Çevrenizdekiler sizi çok seviyorlar herhalde.

Gerçek Bir Boğa İnsanı mısınız? Boğa burcuysanız yani güneş Boğa burcundayken doğduysanız bu deneme s-orularına cevap vererek gerçek bir Boğa olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Boğa ise bu testi siz de yapmalısınız. 1) Dünya nimetlerinden en çok sizin zevk aldığınız doğru mu? 2) Hayatın sırlarıyla çok ilgilenir misiniz? 3) Fazla yiyip içmesini en çok sevenler sizin burcunuzun insanları mıdır? 4) Evinizde misafir ağırlamaya bayılır mısınız? 5) Tam anlamıyla sakin misiniz? 6) Güç mü kızarsınız? 7) Sevgi dolu olduğunuzun farkına varılır mı? 8 ) Hiçbir zaman heyecan ve telaşla bir işe atılmaz mısınız? 9) Bir işin sonunun nasıl geleceğini anlar mısınız? 10) Değişiklikten hoşlanmaz mısınız? 11) Lüks içinde y-aşamayı isteyen bir tip misiniz? 12) Arzu ettiğiniz şeylerin başında güzel bir ev mi gelir? 13) Parayı kolaylıkla kazanabilir misiniz? 14) Siz de daha çok aldatılma k-orkusu var diyebilir miyiz? 15) Hayatınızda güzelliklerin ve sevginin daima yeri olmalıdır. Bunlar olmadığında küsüp içinize kapanır mısınız? Cevaplarınızın Çoğu EVET ise: Siz tipik bir Boğa’sınız. Son derece metodlu ve planlı çalışmanıza rağmen a-ğır hareket eden bir insansınız. Işe bir kez başlayınca herşey yolunda gider ama başlayana dek neyi nasıl ele alacağınızı düşünerek zaman k-aybedersiniz. Çok inatçısınız. Biliyorsunuz ki z-orla güzellik olmaz. Herkesin sizin gibi giyinmesini sizin sevdiğiniz yiyecekleri yemesini istemek haksızlık olur. Cevaplarınızın Çoğu HAYIR ise Siz tipik bir Boğa olamasanız da Planetiniz Venüs güzelliklere ve sevgiye düşkünlüğünüzün sebebini açıklıyor geçmişe bağlanmanın bir kötülüğü yoktur fakat yenilikleri geri çevirmemek şartıyla. Günümüze uyarak ilerlerseniz umduğunuzdan çok daha iyi bir duruma gelebilirsiniz.

Gerçek bir İkizler İnsanı mısınız? İkizler burcuysanız yani güneş İkizler burcundayken doğduysanız bu deneme s-orularına cevap vererek gerçek bir İkizler olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz İkizler ise bu testi siz de yapmalısınız. 1) Okulda uslu ve di-siplinli bir öğrenci miydiniz? 2) Yalnız başınıza çalışmak sizi s-ıkar mı? 3) Be-ncillik ve k-ıskançlık size yabancı mı gelir? 4) Gülmeyi ve güldürmeyi çok sever misiniz? 5) Mizah ve taklit etme gücünüz çok fazla mıdır? 6) Bir kaç küçük cümleyle insanı rezil etme gücünüz çok fazla mıdır? 7) Bir kaç küçük cümleyle insanı rezil etmeniz mümkün müdür? 8 ) Sinir sisteminizi korumakta z-orlanıyor musunuz? 9) Etrafınızdaki İnceleyebileceğiniz etkileyici tipleri görmeyi mi arzuluyorsunuz? 10) Kendinizden bahsetmeyi başınızdan geçenleri anlatmayı seviyor musunuz? 11) Yeni evinize uyum sağlamakta güçlük çektiniz mi? 12) Y-aşamdan yararlanmak için çok para gerektiğine mi i-nanıyorsunuz? 13) Sinema yerine restorana mı gitmeyi tercih edersiniz? 14) Karakter değişikliğinizi k-ontrol etmeniz oldukça zor mu? 15) Size göre aklı ve kafa gü-cü yanında c*nsellik ve sevgi ikinci planda mı kalır? Cevaplarınızın Çoğu EVET ise: Tıpkı İkizler gibi siz de tek bir kişinin kimliğine bürünmekte zorluk ekiyorsunuz. Evet İkizler burcunda doğan sizler görüşlerinizi cömertçe başkalarıyla paylaşmasını bilen ve içinde yaşadığınız dünyanın iletişimine yardımcı olan ilginç kişilersiniz. Ne büyük şans sizin için. Cevaplarınızın Çoğu HAYIR ise Havalarda uçmanıza rağmen genelde İkizler burcunun temsilcisisiniz. Bravo size. Rahat görüşünüzle gırgır geçmesini bilen bir insansınız. Sizi bir odaya kapatmaya görsünler karanlıkta kalmış bir çiçek gibi soluverirsiniz. Kırıldığınızı ve yaralandığınızı hissettiğiniz an hemen geri çekiliyor ve dikenlerini çıkaran bir kirpi gibi siz de sivri dilinizi çıkarmaktan geri kalmıyorsunuz.

Gerçek bir Yengeç İnsanı mısınız? Yengeç burcuysanız yani güneş Yengeç burcundayken doğduysanız bu deneme s-orularına cevap vererek gerçek bir Yengeç olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Yengeç ise bu testi siz de yapmalısınız. 1) Yengeç burcu insanı deyince ilk akla gelen s-abırdır. Siz de s-abırlı mısınız? 2) Evinizden ayrı kaldığınızda ailenizin başına kötü bir şeyleri gelmesinden k-orkar mısınız? 3) Seyahate çıkmadan önce aileniz için günlerce yetecek kadar yemek hazırlar mısınız? 4) Bulutsuz bir gökyüzünde Ay’ın belirmesi sizi çok mu etkiler? 5) Ay’ın değişen konumları sizin duygularınızın değişmesinde fazla etkili olur mu? 6) Sizler sadece yuvanızdakileri mi k-ıskanırsınız? 7) Hislerinizi büyük bir k-ıskançlıkla mı gizlersiniz? 8 ) Hislerinizi açıklarsanız sizi k-ıracaklarından mı k-orkuyorsunuz? 9) Zaman zaman k-aramsar zaman zaman da iyimser mi oluyorsunuz? 10) Çok çabuk alınıp küser misiniz? 11) Bekar da olsanız ailenizle birlikte oturmayı mı tercih ediyorsunuz? 12) Antikalara eski eşyalara meraklı mısınız? 13) Biriktirme huyunuz diğer insanlara göre daha fazla mıdır? 14) Paranızı kendiniz için bile harcamaz saklamayı mı uygun bulursunuz? 15) Sofranızda daima lezzetli yemekler mi bulunur? Cevaplarınızın Çoğu EVET ise: Siz tam anlamıyla bir Yengeç’siniz. Bu burcun tüm özelliklerini kendinizde toplamışsınız. Duyguları çok güçlü yumuşak iyi niyetli sevgi değer bir insansınız. Sizde para çabuk ürer ve artar. Maddi güven sizin için önemlidir. Fakat sevgi herşeyden önemlidir. Çok iyi dürüst güzel yönleri olan mutluluğa hak kazanmış bir tipsiniz. Cevaplarınızın çoğu HAYIR ise; Yengeç burcunda doğmuş olabilirsiniz. Fakat sizde bu burcun çok az özellikleri bulunuyor. Belki de Toprak ve Hava grubundaki bir burçtan g-üçlü bir etki almış olmanız mümkün. Duygularınızı k-ontrol edebiliyor ve onları açıklamada sakınca görmüyorsunuz. Belki çok fazla alınma küsme huyunuz da yok. Isterseniz diğer burçlarda da kendinizi arayabilirsiniz.

Gerçek Bir Aslan İnsanı mısınız? Aslan burcuysanız yani güneş Aslan burcundayken doğduysanız bu deneme s-orularına cevap vererek gerçek bir Aslan olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. yükselen burcunuz Aslan ise bu testi siz de yapmalısınız. 1) Kendinizi yakından ilgilendiren bir konuda harekete geçmeden önce uzun uzun düşünür müsünüz? 2) Katı yürekli olduğunuza inanır mısınız? 3) Yemek hususunda miktardan çok kaliteye mi önem verirsiniz? 4) Gerektiği zaman durup dinlenmeden çalışabilir misiniz? 5) Ne kadar azla z-orluk olursa olsun siz o kadar keyifle m-ücadele eder misiniz? 6) Daima sizden daha üstün biri olmayacağını mı düşünürsünüz? 7) Herkes sizin mert olduğunuzu biliyor ve sizde yalan ve iki yüzlülük olmadığını da düşünüyorlar mı?

8 ) İsrafa varan cömertliğiniz var mı? 9) Her şeyin en fevkaladesini en eşsizini ister debdebeye de önem verir misiniz? 10) Sevgisiz y-aşayamayacağınızı düşünüyor musunuz? 11) Daima sevmey mi istersiniz? 12) Çok gururlu olduğunuz sık sık söylenir mi? 13) Etrafınızda kendi üstünlüğünüzü açığa çıkaracak kimseler çoğunlukta mıdır? 14) Gece h-ayatına düşkün olduğunuz doğru mu? 15) Aldatılmak sizi bir Aslan gibi s-aldırarak ortalığı bir anda alt üst etmenize sebep olur mu? Cevaplarınızın Çoğu EVET ise;

Otoriter dediğim dedik bir Aslan sayılabilirsiniz. Tıpkı Aslan gibi gururunuzdan yanınıza varılamıyor. Kendinize ait o küçük ormanın kralı veya kraliçesi olmak istiyorsunuz. Gururunuzu okşayan söz ve davranışlar o dengesiz bencilliğinizi harekete geçirneye yetiyor. Lütfen biraz daha esnek ve diplomatça davranın. Cevaplarınızın Çoğu Hayır ise: Sevimli kedi kılığına bürünmüş nazik bir Aslan denebilir size. Keyfinize diyecek yok. Sıcak kanlı sevecen ve misafirlerini çok iyi ağırlamasını bilen bir ev sahibisiniz. Sıkılgan olabilirsiniz. Genede pohpohlanmaktan aşırı zevk alıyorsunuz. Herkese güven duyma eğiliminiz bir hayli güçlü. Y-ara aldığınızda da tıpkı bir Aslan gibi dört dönüyor ve y-aralarınızı yalayarak temizlemek için bir kenara çekiliyorsunuz çevrenize küserek.

Gerçek Bir Başak İnsanı mısınız? Başak burcuysanız yani güneş Başak burcundayken doğduysanız bu deneme s-orularına cevap vererek gerçek bir Başak olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. yükselen burcunuz Başak ise bu testi siz de yapmalısınız. 1) Tatlı i-lişkiler kurmakta g-üçlük çeker misiniz? 2) Biriktirme merakınız var mıdır? 3) Eğilip bükülme bilmez misiniz? 4) Her an her şeye daima hazırlıklı mısınız? 5) Zaman zaman işlerinizde p-roblem çıkabilir mi? 6) Çok mu dürüstsünüz? 7) Mantığınız yüzünden hislerinizi i-hmal eder misiniz? 8 ) Özellikle sağlık açısından her şeyin temiz olması sizin için çok mu önemlidir? 9) Her konuda mükemmelliği mi ararsınız? 10) Daima başkalarından yardım bekleyip onlardan faydalandığınız doğru mu? 11) konuşmalarınızda pek çok şeyi elde ettiğiniz söylenebilir mi? 12) İnsanları iyice inceleyip onları sanki mikroskop altına konmuş gibi mi görürsünüz? 13) Sizi yeni tanıyanlar soğuk olduğunuzu mu söylerler? 14) Mümkün olsaydı ömür boyu bekar kalmayı mı isterdiniz? 15) Çalışma hayatı sizin için çok önemli mi? Çalışmazsanız rahat edemez misiniz? Eğer Cevaplarınızın Çoğu EVET ise: Siz doğruluğun gerçek temsilcisisiniz. Gerçeği herkese yaymak istersiniz. Yalan hatta affedilir yalanlar bile doğanıza aykırıdır. Mükemmel bir eleştirmen olabilirsiniz. Mükemmel bir yardımcı örnek bir iş ortağısınız. Sizin rolünüz başkalarının yaptığı ya da yarattığı projeleri yaşama geçirmektir. Anlık maceralar sizi oyalayabilir ama gerçek aşktan biraz korkar gibisiniz. Aşka daha fazla önem vermeli mantığınızın duyguları bastırmasına razı olmamalısınız. Eğer Cevaplarınızın Çoğu HAYIR ise: Sizler Başak burcundan fazla etkiler almasanız da burcunuzun birkaç özelliklerinin taşımıyor da değilsiniz. Neşeli canlı hareketli şirin konuşkan h-ayatın güzelliklerine değer veren sevginin önemini bilen bir tipsiniz. Övünebileceğiniz gibi bir eş seçmeniz gerektiğini de ilave edelim. Seveceğiniz ve dost olabileceğiniz bir eşle ömür boyu mutlu olursunuz.

Gerçek Bir Terazi İnsanı mısınız? Terazi burcuysanız yani güneş Terazi burcundayken doğduysanız bu deneme s-orularına cevap vererek gerçek bir Terazi olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Terazi ise bu testi siz de yapmalısınız. 1) Yaşlandığınızda bile aşk h-ayatınız mutlaka olmalı mı? 2) İş giyime geldiğinde kolay kolay k-arar veremez misiniz? 3) Güzelliklerin tümü sizi fazla etkiliyor mu? 4) Gittiğiniz her yerde ahbap bulurmusunuz? 5) Tam anlamıyla tanımadığınız insanların size yaklaşmasını engeller misiniz? 6) Sevgi söz konusu olduğu zaman dengenizin birden bozulu vermesi sık sık olur mu? 7) Size akıl danışanlar çoğunlukta mıdır? 8 ) Kedinizle ilgilenemediğiniz zamanlarda k-aramsarlığa kapılır mısınız? 9) Rahat edebilmeniz için sakin huzurlu ve güzel bir eviniz mi olmalı? 10) Zaman zaman büyük bir tembellik içine girer misiniz? 11) Adaletin yerine gelmesi için çok değer verdiğiniz dostluklardan vazgeçtiğiniz oldu mu? 12) Sır saklar mısınız ağzınız sıkı mıdır? 13) Genellikle basit bir konu bile olsa söz vermekten kaçınır mısınız? 14) Kendi fiziğinizi beğeniyor musunuz? 15) Hayatınızda gerçek sevgi yoksa maceralar birbirini izliyor mu? Eğer Cevaplarınızın Çoğu EVET ise: Siz gerçek bir Terazi’siniz. Sizinle birlikte olmak gerçekten büyük bir zevk. S-on derece c-ana yakın ve çekicisiniz. Ister yetenekli olun ister olmayın insanları büyüleyici kişiliğiniz başarınızın anahtarı olacaktır. Aşık olduğunuz anda duygular i-nanılmayacak kadar g-üçlüdür. Sevgilinizin herşeyi sizin için de değerlidir. Ondan kopmanıza imkan yoktur. Böyle bir sevgiliniz varsa sadakat da dorukta kalacaktır. Eğer Cevaplarınızın Çoğu HAYIR ise: Sizin doğduğunuz gece Terazi burcu acaba nerdeydi? Kısaca bu burcun etkisi size değmeden geçmiş. Kendinizi Oğlak Başak ya da Boğa burçlarından birinde bulmanız mümkün.

Gerçek Bir Akrep İnsanı mısınız? Akrep burcuysanız yani güneş Akrep burcundayken doğduysanız bu deneme s-orularına cevap vererek gerçek bir Akrep olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Akrep ise bu testi siz de yapmalısınız. 1) Herkese güvenemediğinizi biliyor musunuz? 2) Arkadaşları benimseme huyunuz var mı? 3) Zaman zaman dostları k-ıskanır mısınız? 4) Aşkta çok k-ıskanç olduğunuz doğru mu? 5) Sevgilinizin hareketlerini kontrole kalkar mısınız? 6) Sevdiğiniz an bağlanır mısınız? 7) Güler yüzünüz k-uşkularınızı ü-züntülerinizi gizler mi? 8 ) Sevdiğiniz zaman güzelleştiğinizin farkında mısınız? 9) Paraya fazla mı değer veriyorsunuz? 10) Para lafı açıldığında s-inirlendiğiniz doğru mu? 11) Olacakları seziyor musunuz? 12) K-ıskançlık k-avgaları sizce doğru mu? 13) K-ıskançlıkla sevgilinizi üzerken t-uhaf bir a-cı duyduğunuz doğru mu? 14) Eşyalarınız çok mu kıymetlidir? 15) B-orç ve ö-dünç vermek gibi şeyler sizi sinirlendirir mi? Cevaplarınızın Çoğu EVET ise: Siz tam anlamıyla bir Akrep’siniz. Bu burcun tüm olumlu o-lumsuz özelliklerini kendinize toplamışsınız. Yoğun duygulara sahip sezişi güçlü paraya büyük önem veren çıkarları tehlikeye girdiğinde amansız olabilen birisiniz. Darılmayın ama siz biraz da k-incisiniz. Duygularınızı kontrole çalışmalısınız. A-ksi halde sevgide hata yapabilir ve sevgide mutsuz olabilirsiniz. Hem sevdiğiniz kimseyi de üzmeye hakkınız yok. Cevaplarınızın Çoğu HAYIR ise: Akrep burcunda doğmuş olabilirsiniz fakat bu burcun pek az özelliği sizde görülüyor. Duygularınızı kolaylıkla kontrol edebiliyorsunuz. Dolayısıyla da kendinizi daha dengeli kılıyorsunuz. Madde sizin için önemlidir. Aynı şekilde aşk da büyük değer taşır. Yalnız sevgiyle para arasında bir seçim yapmanız gerekirse ş-aşırabilirsiniz. Bu konulara d-ikkat edin.

Gerçek Bir Yay İnsanı mısınız? Yay burcuysanız yani güneş Yay burcundayken doğduysanız bu deneme s-orularına cevap vererek gerçek bir Yay olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Yay ise bu testi siz de yapmalısınız. 1) Bağımsızlığınızdan v-azgeçmeniz olanaksız mı? 2) Yeniliklerden çok mu zevk alıyor sunuz? 3) Şanslı olduğunuza i-nanıyor musunuz? 4) Talih oyunlarından zevk alır mısınız? 5) Eliniz çok mu açık? 6) Tutucu kimseler sizi r-ahatsız eder mi? 7) Dostlar için özveride bulunabilir misiniz? 8 ) K-ıskançlık aşkınızı hemen ö-l-dürür mü? 9) Sevgilinizin istediği her şeyi yapar mısınız? 10) Çok sevseniz bile bağlanmanız güç müdür? 11) Evlilik konusu açıldığında huzurunuz kaçıyor mu? 12) Evlilik sizce güçlü bir dostluk mu? 13) C*nsellikte pek çok şey gibi bir oyun mu sayılır? 14) Her konuda kolaylıkla konuşabilir misiniz? 15) Seyahat etmeyi çok mu seviyor sunuz? Cevaplarınızın Çoğu EVET ise: Siz tam bir Yay burcu insanısınız. Çift fikirli sık sık karar değiştiren yeniliklerden zevk alan özgürlüğüne çok önem veren birisiniz. Sevgide c-iddi olmanız güçtür. Bazen dostluğun aşktan çok daha değerli olduğuna i-nanıyorsunuz. Pek çok konuda fikir sahibisiniz ama derin bilgi edinmek için zamanınız olmadığına inanıyorsunuz. Toplum yaşantınız canlıdır. Ayrıca çok da sevinen aranan birisiniz. Cevaplarınızın çoğu HAYIR ise: Yay burcunda doğmuş olabilirsiniz ancak sizde fazla Yay özelliği yok. Daha çok Toprak veya su grubundan etki almış olabilirsiniz. Yetenekleriniz ve güçlü iradeniz sayesinde bunlardan yararlanabileceksiniz. özgürlüğünüze de fazla düşkün değilsiniz. Uyum içinde yaşamak için pek çok şey yapabilirsiniz. Fazla c-esur olduğunuz da söylenmez.

Gerçek Bir Oğlak İnsanı mısınız? Oğlak burcuysanız yani güneş Oğlak burcundayken doğduysanız bu deneme s-orularına cevap vererek gerçek bir Oğlak olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Oğlak ise bu testi siz de yapmalısınız. 1) İşinizle g-ücünüzle u-ğraşmaya bayılıyor musunuz? 2) Başarıya ulaşmak için daha küçük yaşlarda planlar yapıyordunuz. Doğru mu? 3) Siz Oğlakların yaşlı oldukları fakat gitgide gençleştikleri görünür. Buna katılıyor musunuz? 4) Yüz kemikleriniz biçimlidir. Yıllar geçtikçe bu yapı sizi eskisinden daha da genç mi gösteriyor? 5) Parayı h-arcamaktan çok t-utmak için istediğiniz gerçek mi? 6) Paranız olduğunda ilk önce ev mi almak isterdiniz? 7) Her zaman modası geçmeyen klasik eşyaları mı tercih ediyorsunuz? 8 ) Kusursuz bir iş için aceleye getirilmemeli misiniz? 9) Size yaklaşan insanların gizli m-aksatları olduğunu düşünür müsünüz? 10) Çok fazla k-uşkucu musunuz? 11) Dostlarınız genellikle aileden gelme midir? 12) Düşünce ve duygularınızı belirli etmeyi seviyor musunuz? 13) Sizi görenler derin duygularınızın olmadığını düşünürler mi? 14) Giyinirken genelde sade giysiler koyuca renkleri mi tercih edersiniz? 15) Sizce c*nsellikten mevki para vb. daha mı değerlidir? Cevaplarınızın Çoğu EVET ise: Dengeli duyarlı ve çalışkan bir yapınız var. dünya nimetlerine çok bağlısınız. G-ünahları ve k-usurlarıyla sade bir insan olduğunuzu hissederek y-aşamayı seviyorsunuz. Hareketleriniz daima ölçülüdür. Yani insanlar sizin yanınızda r-ahatsız olmazlar. Sizler de bu durumdan yararlanmasını bilirsiniz. Cevaplarınızın Çoğu HAYIR ise: Davranışlarınızda hem değişken hem de k-ararlı olabiliyorsunuz. Kendinize a-şırı hoşgörülüsünüz. Eğlenceyi ve aşkın sunduğu zevkleri de seviyorsunuz ki bu özellikler sizi Oğlak burcundan uzaklaştırıyor. Siz daha etkin başka bir burcu araştırmalısınız.

Gerçek Bir Kova İnsanı mısınız? Kova burcuysanız yani güneş Kova burcundayken doğduysanız bu deneme s-orularına cevap vererek gerçek bir Kova olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Kova ise bu testi siz de yapmalısınız. 1) Karakteriniz göğün rengine göre değişiyor mu? 2) Insanlara yardım etmek h-ayatınızın başlıca g-ayelerinde biri midir? 3) B-ağımsızlığınızdan asla v-azgeçemeyeceğiniz gibi başkalarının da hür olmalarını da arzular mısınız? 4) Ancak sevdiğiniz zevk aldığınız bir işte mi çalışmalısınız? 5) Bağırıp a-ğlayan sinir k-rizi geçiren kimseleri sözlerinizle bile çabucak yatıştırıyor musunuz? 6) Sizin için dürüstlük pek çok şeyden daha önemli midir? 7) Genç kalmak genç görünmek sizin için çok mu değer taşıyor? 8 ) Borç vermekten ve almaktan kaçınır mısınız? 9) Dostlarınızın sayısı sınırlı mıdır? 10) I-lişkilerinizde kaliteden çok fazlalık mı ararsınız?

11) Elleriniz ve ayaklarınız genellikle soğuk mudur? 12) Evli bile olsanız tek başınıza y-aşamayı mı tercih ediyorsunuz? 13) T-enkitlerle karşılaştığınızda bir anda h-aşinleşir misiniz? 14) H-aksızlık karşısında ne olursa olsun bu haksızlığı ortadan kaldırmaya çalışır mısınız? 15) Egzantrik ama zevkli bir biçimde mi giyiniyorsunuz? Cevaplarınızın Çoğu EVET ise: Siz safkan özgürlüğüne düşkün bir Kova’sınız. Düşünce ve hareket özgürlüğü yüreğinizdeki a-teşi tutuşturan başlıca iki öge. Yeryüzünde tam bir adaletin sağlanmasından yanasınız. Sizin için hayatta z-or sayılabilecek bir şey yoktur. Cevaplarınızın Çoğu HAYIR ise:

Sizin hakiki bir Kova ile fazla ilginiz yok. Fakat f-antezileriniz tam bir Kova gibi. Çevrenizdeki olayları derinlemesine araştırmaktan çekinmiyorsunuz. Bazen kararsızlık çektiğiniz oluyor ve g-üvendiğiniz birine akıl danışıyorsunuz. Hiç kimseye b-ağımlı olmak istemiyorsunuz ama bir türlü atılıma geçemiyorsunuz. Duygusal yaşantınızdaki t-utarsızlık ve a-cımasızlığın nerden k-aynaklandığı bilinmez.

Gerçek Bir Balık İnsanı mısınız? Balık burcuysanız yani güneş Balık burcundayken doğduysanız bu deneme s-orularına cevap vererek gerçek bir Balık olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Balık ise bu testi siz de yapmalısınız. 1) Dans müzik resim gibi herhangi bir sanatsal faaliyette bulunuyor musunuz? 2) Sık sık halinizden ş-ikayet ettiğiniz hususunda söz işittiniz mi? 3) Ne olursa olsun herhangi bir d-ine i-nanıyor musunuz? 4) Sokakta bulduğunuz bir kedi veya köpeği evinize almayı r-eddeder misiniz? 5) Aktör olmak hususunda yetenekli olduğunuzu düşünüyor musunuz? 6) Çoğunluğa uymak için kendi isteklerinizden vazgeçebiliyor musunuz? 7) Herkese “sen haklısın” demek sizce doğru olur mu? 8 ) Z-ıt duygularınız yüzünden b-unalıma düştüğünüz oldu mu? 9) Aşkta çok romantik ve idealist misiniz? 10) Size k-ötülük edenlere bile a-cır mısınız? 11) Dostunuzu s-ıkıntıdan kurtarmak için paranızı ve zamanınızı kolayca harcar mısınız? 12) Daima hayal kurar mısınız? 13) Uykuya düşkün müsünüz? 14) Gönül maceralarınızda genelde kendi kendinizi k-andırdığınızı fark ettiniz mi? 15) Çok mu duygusalsınız? Cevaplarınızın Çoğu EVET ise: Tipik bir Balık insanısınız. Tıpkı bir Balığın yaptığı gibi kolayca her yönde yüzebilirsiniz. Ş-aşkınlığa düştüğünüz anlarda ya kendinizi feda eder d-ine döner aşık olmaya kalkarsınız ya da kendinize a-cırsınız. Balıklar duygusal bir burç oluşturdukları için siz de alın y-azgısına inanıyorsunuz. Ama bu tüm alanlarda başarılı olmanızı engelleyemeyecektir. Cevaplarınızın Çoğu HAYIR ise: Akvaryumun çok uzağında sayılırsınız. Gerçek bir Balıkla hiç ilginiz yok. Bravo fazla s-ıkılmadan her duruma ayak uydurmakta z-orluk çekmiyorsunuz. Gene de barışı ve uyumu seviyorsunuz yararlı pek çok dostunuz var. Sanata yatkınsınız…

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...