El İşi Örnek

5 Yaşındaki Oğlunu Morluklar İçinde Buldu – Oğlunun Ettiği 5 Kelime Anneyi Ağlattı

Hristiyanların en önemli kutlamalarından Noel yaklaştı ve hazırlıklar başladı. İnsanlar yapacakları yemekleri ve alacakları hediyeleri planlamaya başladılar.

Ancak üzücü olaylar da yaşanmıyor değil.Oklahomalı anne Bridgette Payne Noel hediyelerini aldı. Hediye paketlerini 5 yaşındaki oğlu ve erkek arkadaşı Wesley McCollom ile bıraktı.

Eve geldiğinde oğlunun yatakta olduğunu gördü. Normalde bu saatlerde hiç yatağına yatmazdı.Wesley, çocuk yılbaşı ağacının altındaki hediyeleri izinsiz açınca onu yatağa gönderdiğini söyledi.

The Miami Herald’tan aktarılanlara göre anne çocuğunu kontrol etmeye gittiğinde suratında morluklar görmüş.Bridgette, Facebook’ta “Böyle bir durumla karşılaştığınızda aklınızdan her şey geçiyor” dedi.

Çocuk, annesine “Wesley canımı çok acıttı, anne” demiş.Bridgette oğlunu görünce ağlamaya başladı ve polise haber verdi.KJRH’den aktarılanlara göre polis akşam saatlerinde gelip kadının erkek arkadaşını tutuklamış.

Bridget, Wesley’nin kendisine “Ona bir ders vermek istedim” dediğini ifade etti.Bridgette birlikte oldukları 10 ay boyunca Wesley’nin oğluna şiddet belirtisi göstermediğini de iletti.

Çocuğunun babasından şiddet gördüğü için kadın şiddet yanlısı erkeklerden tiksiniyormuş.Bridgette, Facebook’ta “Bazılarının içinde gizli bir şeytan yatıyor. Bu yüzden bunları yaptıklarına inanıyorum” dedi.Kadının Facebook’taki gönderisi kısa sürede 8 bin kişi tarafından paylaşıldı.

Çocukların istismara uğradığını duymak insanın tüylerini ürpertiyor.Ne yaparlarsa yapsınlar çocuklar şiddet görmeyi haketmiyorlar. Aynı fikirdeyseniz paylaşın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...