El İşi Örnek

6 Yaşındaki Çocuğun Doğum Gününe Kimse Gelmedi – Birkaç Gün Sonra Anne Aldığı Telefonla Şoka Uğradı

6 Yaşındaki Çocuğun Doğum Gününe Kimse Gelmedi – Birkaç Gün Sonra Anne Aldığı Telefonla Şoka Uğradı

Doğum günlerinin eğlenceli geçmesi beklenir. Hele bir de çocuksanız doğum gününüzde çok eğlenirsiniz.Teddy altı yaşına girecekti. Arkadaşlarıyla doğum gününü bir pizza restoranında kutlamayı iple çekiyordu.

32 arkadaşı doğum günü partisine davet edilse de hiçbiri gelmedi.Birkaç gün sonra annesinin telefonu çaldı.Teddy’nin annesi oğlunun 32 arkadaşını doğum gününe davet etti. Teddy doğum gününü iple çekiyordu.

Ancak hiçbir arkadaşı davete katılmadı.

A Tucson 6-year-old invited 32 of his classmates to a pizza party for his birthday over the weekend… and no one showed up: https://t.co/5KGkBT9gD3 #abc15 pic.twitter.com/cxXf25W2xJ

— ABC15 Arizona (@abc15) October 22, 2018

Anne Sill Mazzini çok üzüldü ve durumu sosyal medyaya taşıdı. Fotoğrafta upuzun masada Teddy’nin tek başına oturduğu görülüyor.

32 davet yollandıMazzini 32 kişilik bir rezervasyon yaptırdı. ABC’den aktarılanlara göre doğum gününden bir gün önce de çocukların anneleriyle birer birer konuşup geleceklerine dair teyit almış.

Fakat davete kimse katılmadı.

Teddy’nin tek başına oturduğu masaya ait fotoğraf internette hızla yayılınca en sevdiği basketbol ve futbol takımının oyuncuları çocuğun annesiyle irtibata geçti.

Aileye, bir sonraki maçı en ön sırada izleyebilmeleri için bilet yolladılar.

How about we celebrate with thousands at our place! Tickets to Wednesday’s #SunsVSLakers game are all yours Teddy! Talk soon! https://t.co/YL3zjDX9JW

— Phoenix Suns (@Suns) October 22, 2018H içbir çocuk bu yaşta böyle hayal kırıklığına uğramamalı.Sporculara yaptıkları jestten ötürü teşekkür etmek gerek. Siz de sporcuların yaptığından etkilendiyseniz paylaşın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...