El İşi Örnek

60 Yıllık Evliliklerinin Ardından Eşi Vefat Etti – Adam Eşinin Cüzdanında Bakın Nasıl Bir Not Buldu

60 Yıllık Evliliklerinin Ardından Eşi Vefat Etti – Adam Eşinin Cüzdanında Bakın Nasıl Bir Not Buldu

Jimmy ve Billie Breland 1954 yılında dünya evine girdiler. Hayata dair bütün güzel olayları tecrübe ettiler. Yıllar geçtikçe çocukları ve sonra da torunları oldu.

Beraber geçirdikleri 60 yılın ardından Billie hayata gözlerini yumdu. Jimmy, günlerce hastanede eşinin yanında bekledi. 13 Ocak 2015 tarihinde Billie ebedi uykuya daldı.

İki gün sonra Jimmy cüzdanında el yazısı ile yazılmış bir mektup buldu. Okuyunca gözyaşlarını tutamadı.

Evlilikleri boyunca Billie gerek markete giderken gerekse de başka amaçlar için kendisine küçük notlar hazırlıyordu. Jimmy, cüzdanında yine böyle bir not görünce, bunun önemsiz olduğunu düşündü.

Ancak mektubu açınca hiç beklemediği türden bir şeyle karşılaştı.Mektupta, sevgi sözcükleri yer alıyordu:Ben ölünce lütfen ağlama!

Geçirdiğimiz yılları hatırla ve gülümse.Gideceğim yerde mutlu olacağımı hatırla!Tekrar bir araya geleceğimizi hatırla!Tekrar buluşacağız!

İşte notun orijinali:Meğerse Billie yıllardır bu notu cüzdanında taşıyormuş. Jimmy’nin eline kendisi vefat edince bir şekilde geçeceğini biliyormuş.

Kulağa basit gelen ancak Jimmy için dünyalara bedel olan mesaj, eşinin yasını tutmakta kendisine yardımcı oldu.

Torunlarından Cliff Sims, Yellowhammernews’e “Tekrardan buluşacağınızı ve bu sefer hiç ayrılmayacağınızı bilmenin rahatlığını ve huzurunu özetliyor aslında not” dedi.

Gerçek aşklar sonsuza dek devam eder. Yürekleri ısıtan hikâyeyi paylaşmayı ihmal etmeyin.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...