El İşi Örnek

Araba Kullanırken Sürekli Kendisine İkaz Eden Eşine Adam Bakın Nasıl Bir Ders Verdi

Araba Kullanırken Sürekli Kendisine İkaz Eden Eşine Adam Bakın Nasıl Bir Ders Verdi

İlişkiler mükemmel değildir. Zaman geçtikçe küçük şeyler büyük birer sorun haline gelebilir. İlişkide bu ciddi sorunlara yol açabilir.

Peki ne yapılması gerekir? Bugünlerde hemen hemen bütün internet sitelerinde ilişki tavsiyeleri veriliyor. Az sonra okuyacağınız hikayedeki adamın eşine yaptığını savunmasam da, hikayeyi sonuna kadar okuduğunuzda adama hak verecek ve kahkaka atacaksınız!

Eşi yumurta pişirirken adam bir anda mutfağa girdi.Yumurtaları görünce aniden tepki verdi.“Dikkatli ol! Dikkat et! Biraz daha tereyağı koysana! Aman Tanrım!

Kadın, eşinin verdiği tepkiyi hayretler içerisinde izledikten sonra tereyağı almak için buzdolabını açtı.“Çok fazla yumurta kırmışsın! Bunlar çok! Çevir! Yumurtaları çevirsene!”

“Biraz daha tereyağı koymamız gerek! Delirdinn mi sen? Tereyağını koyacak yer kalmadı! Yumurtalar tavaya yapışacak! Acele et!”

Kadın buzdolabından tereyağını aldı. Eşi yine, “Yumurtalara dikkat et! Dikkat! Yemek yaparken beni hiç dinlemiyorsun! Hem de hiç! Çevir çabuk yumurtaları! O kadar çabuk da çevir demedik! Yumurta pişirmeyi bile bilmiyor musun sen? Aklın başında mı? Şu lanet yumurtaları çevir!” dedi.

Ne yapacağını bilemeyen kadın sinirden ağlamaya başladı.‘Senin sorunun ne? Yumurta pişirmeyi senden öğrenecek değilim!’ diye yakındı kadın.

Eşi bıyık altından gülerek esprili bir ses tonuyla, “Sadece ben araba sürerken bana nasıl davrandığını sana göstermek istedim hayatım” dedi ve mutfaktan ayrıldı.

Adamın eşine yaptığı ilginç şakayı beğendiyseniz, yazıyı eşiniz veya sevgilinizle paylaşmayı ihmal etmeyin.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
loading...