El İşi Örnek

Baş ağrısına Mucizevi Yağ. 4 sene üst üste ‘en iyi doğal ilaç’ seçildi.

Baş ağrısına Mucizevi Yağ. 4 sene üst üste ‘en iyi doğal ilaç’ seçildi.

Almanya’dan ithal edilen ve Sağlık Bakanlığı onaylı Çin yağı (China Oel) birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaktadır. Peki Çin yağının faydaları nelerdir? Hangi rahatsızlıklarda kullanılır?

Çin yağının en büyük özelliği doğal olması ve tüm yaş gruplarında güvenle kullanılabilmesi. Yüzde yüz doğal olarak üretildiği için hiçbir yan etkisi bulunmamakta.


2001-2004 yılları arasında Almanya’da 4 sene üst üste ‘en iyi doğal ilaç’ seçilen China oel, rahatlatıcı ve anestezik özelliği nedeniyle ağrılı durumlardan bulantılı durumlarına kadar birçok rahatsızlıkta tercih edilmektedir.

ÇİN YAĞI ÇİN MALI MIDIR?Ürün Almanya menşelidir. Almanya’da üretimi yapılır. Türkiye’de de satılmaktadır

İÇERİĞİ NEDİR?

İçeriği nanedir. Daha doğrusu literatürdeki ismi Mentha Piperita olan bahçe nanesi bitkisinden distilasyonla elde edilen uçucu yağdır. Kısaca nane yağıdır.

NERELERDE SATILIYOR?Aktarlarda da satılan bu ürünü eczaneden almak en güvenlisi.

KULLANIMI:

Önerilen Kullanım Yeri: Nezle, nasal konjesyon ve üst solunum yolları şikayetlerini azaltıcı, mide bulantılarını azaltıcı, gaz söktürücü, koku giderici olarak, hafif lokal anestezik etkisi ve yağın serinletici özelliğinden dolayı ağrılı durumlarda haricen tedaviye yardımcı olarak kullanılabilir.


Özellikle migren hastaları bu yağı alınlarına sürdüklerinde ağrıyı kısa sürede yok ettiğini söylemekte.

ÇİN YAĞI BAŞKA HANGİ DURUMLARDA KULLANILIR?Adale ve kas ağrılarına iyi gelir.Kaşıntıyı önleyici özelliğinden dolayı böcek sokmalarında kullanılabilir.Kas gevşetici ve nefes açıcı özelliği bulunmaktadır.


Sinirleri yatıştırır.Mantar üremesini önler.Adet görme sürecinde ağrıları dindirir.Üst solunum yolları enfeksiyonlarında kullanılabilir.

Diş ve diş eti rahatsızlıkları ile ağız kokusunu gidermede kullanılabilir.Gaz söktürücü özelliği bulunmaktadır.Soğuk algınlığı, grip ve nezle gibi durumlarda kullanılabilir.Mide bulantısını önleyerek hazmı kolaylaştırır.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...