El İşi Örnek

Bayramı Bağırsaklarınıza Yaşatacak Kıymetli Bir Kür

Bayramı Bağırsaklarınıza Yaşatacak Kıymetli Bir Kür

Eğer sindirim s-orunları, karın a-ğrıları, gaz s-ıkışmaları, kilo artışı, cilt ve tırnak sağlıksızlığı gibi s-orunlarınız var ise bağırsaklarınıza artık bağırsaklarınızın dilinden konuşmanızın vakti gelmiştir. Yapması kolay bu detoks ile bağırsaklarınızın kendine gelecek. Uygulaması ve hazırlaması oldukça kolay.

İçeriği şifa kaynağı, yüz yıllardır sağlık için içilen kefir ile bağırsakların doğal florasını korumaya destek olacak keten tohumu. Y-an e-tkileri oldukça yüksek ve r-iskli c-errahi m-üdahaleye girmeden doğal ve e-tkin yollarla bağırsaklarınızı temizleyin.

Üstelik sadece bağırsakta değil tüm vücudunuzda detoks e-tkisi yaratacak bir tarif bu. Tek yapmanız gereken 3 hafta boyunca kahvaltımızı düzenli olarak bu karışımla yapmak. Ayrıca kahvaltı yapmıyorsunuz. Kahvaltıda sadece bu karışımı içiyorsunuz. Oldukça doyurucu olduğunu kullanmaya başladığınızda göreceksiniz.

1. Hafta: 1 yemek kaşığı keten tohumu ve 100 ml kefir 2. Hafta: 2 yemek kaşığı keten tohumu ve 100 ml kefir 3. Hafta: 3 yemek kaşığı keten tohumu ve 150 ml. kefir. Keten tohumu ve kefiri marketlerde bulabilirsiniz. Arzu ederseniz kefirinizi evde kendiniz de mayalayabilirsiniz. Eğer keten tohumu bulamazsanız keten tohumu unu da kullanabilirsiniz. Sabahlar tüketeceğiniz bu kürü her yıl tekrarlamanızı ve 3 hafta boyunca bol su içerek etkisini daha da arttırmanızı tavsiye diyoruz.

Gün içinde de özellikle sebze yemeye önem göstermelisiniz. Kefirin Diğer Faydaları : A-ntibiyotik etkisiyle iltihaplı hastalıkların tedavisine yardımcı olur – Fazla tuzun ve ödemin atılmasına yardımcı olur – Bağırsakları temizler, bakteri ve mikropları ö-l-dü*rür Sindirime iyi gelir, kabızlığı önler – Mide ülserinin t-edavisinde kullanılır – Sinüzite iyi gelir – E-nfeksiyonlu h-astalıklarının t-edavisinde kullanılır – Kolesterolü düşürür –

K*nserin oluşmasını ve ilerlemesini önler – K*nserli t-ümörlerin gelişimini durdurur – İçerdiği A vitamini ile göz sağlığına katkıda bulunur – Güçlü kemikler ve dişler için önerilir – Kalp sağlığını korur – Karaciğere faydalıdır – Harici olarak kullanıldığından egzama tedavisine yardımcıdır – Cilde sürüldüğünde sivilce oluşumunu önler – Ş-işkinliği önler – Cilt mantarı t-edavisine yardımcıdır – Mide kramplarını hafifletir – Akciğer e-nfeksiyonlarına karşı kullanılır. Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...