El İşi Örnek

Biri Sarışın Biri Esmer – Kimse Onların Tek Yumurta İkizi Olduğuna İnanmıyor

Biri Sarışın Biri Esmer – Kimse Onların Tek Yumurta İkizi Olduğuna İnanmıyor

Donna ve Vice müjdeleri haberi aldılar. Bir kez daha anne/baba olacaklardı. Daha önce üç çocukları vardı ancak bir çocuk daha istiyorlardı.


Müjdeli haberi duyan aile sevinçten havalara uçtu. Kısa bir süre sonra sevinçleri ikiye katlandı. Donna’nın ikizleri olacaktı.Ultrasonda görünmeyen şey ise ikiz bebeklerin ileride birbirlerinden ne kadar farklı olacaklarıydı.

Lucy ve Maria, 1997 yılında dünyaya geldi. Doktorlar ve aile, bebeklerin birbirlerinden ne kadar farklı göründüklerine şahitlik edince gözlerine inanamadılar.

Lucy ve Maria’nın diğer üç kardeşi de birbirinden farklıydı. Anneleri Jamaikalı olduğundan, ikizlerin biri sarışın diğeri ise şaşırtıcı bir şekilde esmerdi.

Tıpkı diğer ikizlerin giyindirildiği gibi, anne Donna da ikizlerine benzer kıyafetler giydirdi. İkizler aynı kıyafetleri giyince, birbirlerinden ne kadar farklı oldukları bir kez daha gözler önüne serildi.

Bugün ikizler, birbirlerinin en iyi arkadaşları ve görenleri şaşırtmaya devam ediyorlar. Hemen hemen herkes bırakın ikiz olmalarına, kardeş olduklarına bile inanmıyor.

Kız kardeşler, özellikle de ikizler, birçok açıdan birbirlerine benzerler. Saçları, boyları, göz renkleri gibi. Ancak bu ikizler, birbirlerinin tam tersi özelliklere sahipler.

Farklılıkları, onları dünyanın en benzersiz ikizleri yapıyor.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...