El İşi Örnek

Boşandığı Eşi Hakkında Paylaştığı Gönderiyi Milyonlar Okudu

Boşandığı Eşi Hakkında Paylaştığı Gönderiyi Milyonlar Okudu

Ayrılık hiç de kolay değildir. Bir de çocuklar varsa iş tamamen değişir. Evliliklerin bitme nedenleri vardır. Bundan da en çok çocuklar etkilenir. Jessica Singleton, eşinden ayrıldıktan sonra eşinin ne kadar duyarlı davrandığını diğer ebeveynlere örnek olması için paylaştı.


Jessica Singleton ve Jon Megason’ın Pearson adında bir çocukları var. Ayrıldıklarında, ayrılıklarının çocuklarını etkilememesini istediler. Ayrılsalar da birbirlerine saygı gösterdiler ve çocuklarının iyiliği için beraber vakit geçirmeye devam ettiler.

Eşinin ayrılık sonrasında çocuğuyla ne kadar yakından ilgilendiği ve bunu takdir eden anne, durumu Facebook’ta paylaştı.

Fotoğrafta gördüğünüz eski eşim. Bu kare ise paha biçilemez. O, çocuğum yeni kıyafetler istediğinde bir aramamla hemen yanıma gelen kişi. O, çocuğum çizgi film izlemek istediğinde benim de izleyebilmem için bir yıllık üyelik alan adam. Yine o, para sıkıntısı çekmeyelim diye cebindeki bütün parayı hiç tereddüt etmeden bana ve oğluma veren kişi.

Benim işim olduğunda ona haber vermem yeterli. Hemen gelir ve oğlumuzla ilgilenir. Ben üzgün olduğumda ağlayarak omzunda derdimi yine ona anlatırım. O kadar düşüncelidir ki oğluma erkek arkadaşıma iyi davranmasını ve beni üzmemesini öğütler. Evde bir şeyin onarılması gerektiğinde onu aradığımda hemen koşarak gelir ve gerekeni yapar.

Ben oğluma doğum günü hediyesi alamadığımda ona fazladan hediye alır ve üstüne benim adımı yazar. Kız kardeşimin çocuklarıyla da yakından ilgilenir. İnternette ilan açıp bir şeyler satmak için alıcılarla buluşmam gereken zamanda benimle beraber gelir ve güvende olduğumu kontrol eder. Gerektiğinde çocuğumuza duş aldırır, ona kurabiye yapar ve onu her şeyden korur.

Bugün bu noktaya gelmeden önce tabii ki sıkıntılar çektik. Hiç de kolay değildi bu ayrılık. Sizler de bahaneler üretmeyi bırakıp çocuğunuz için beraber vakit geçirin. Dünyada benim kadar inatçı birisi olmamasına rağmen eski eşim gösterdiği şefkat ve sevgiyle beni bile yumuşattı. Başta oğlumuz için bir araya gelirken şimdi çok iyi iki arkadaş olduk.

Eğer bunları sen de okuyorsan yaptıkların için ne kadar minnettar olduğumu bilmeni isterim. Sen gerçekten altın kalpli birisin ve baba gibi babasın. Senden oğlum olduğu için çok şanslı bir kadınım”

Jessica’nın gönderisi 130 binden fazla kez paylaşıldı.Çocuklarının geleceği için beraber vakit geçiren ve birbirlerine saygı gösteren boşanmış bu iki kişiyi ayakta alkışlıyoruz.

Jessica ve eşi diğerlerine ilham olacak gibi gözüküyor. Hikâyeyi paylaşmayı ihmal etmeyin.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...