El İşi Örnek

Bu 28 cümleyi Sesli Olarak Kendinize Söyleyin. Harika Olacaksınız.

Bu 28 cümleyi Sesli Olarak Kendinize Söyleyin. Harika Olacaksınız.

Negatif hissediyorsanız bu 28 cümle bilinçaltınızı anında uyandıracaktır.Huzurlu ve iyi hissedeceksiniz. Bu basit cümleleri sesli bir şekilde sonuna kadar okuyun ve içinizdeki pozitifi uyandırın.

Buradaki bazı cümleler egoyla ilgilidir.Bazıları ruhsal enerjiniz ve çakralarınızı yükseltmek için seçilmiştir. Genel olarak ise bilinçaltınıza ulaşacak cümlelerdir. Siz cümledeki gücü hissederek söyleyin. Sonuna kadar okuyun. Her gün bu cümleleri bir kere okumayı ihmal etmeyin.

1. Kendimi müthiş hissediyorum. 2. Ben muhteşem biriyim. 3. Kararlarım kesinlikle, tam olarak doğru.4. Kaderimi yaşıyor ve yaşamımı şekillendiriyorum.

5. Akıştayım, zihnim zamanın akışına kendini bırakıyor.6. Şimdiye odaklanıyorum ruhum ve zihnim şimdide buluşuyor.7. Ben çok iyi bir insanım ve sevgi ile harika hissediyorum

8. Her şey yolunda; Her şey istediğim gibi oluşuyor.9. Yaşamımda harika şeylere yer açılıyorum ve kötü şeyler hayatımdan çıkıyor.10. Ben güzel ve sevgi dolu bir canlıyım.

11 Korkularım değil Hayallerim ve en güzel dileklerim gerçekleşiyor.12 Öfkem ve kaygılarım sessizce bedenimden ve zihnimden uzaklaşıyor.13 Ruhum çok huzurlu.

14 Korunuyorum. İyi ve güzel her şey tarafından tam bir koruma altındayım.15 Bugün tam şu anda tepe noktamdan kuyruk sokumuma kadar tüm pozitif enerji ruhuma giriyor.

16 Kırılmış olan her iyi şey tekrar birleşiyor ve daha güçleniyor.17 Hayatı ve yaşamı çok seviyorum.18 Kendimi seviyorum ve saygı duyuyorum19 İçimdeki yüce güç harekete geçiyor ve her şeyi pozitife dönüştürüyor.

20 Ben ruhsal enerjimi yükseltiyor ve bedensel sağlığımı arttırıyorum21 Bedenim ve Aklım ruhumun pozitif enerjisi ile parlıyor ve yükseliyor.22 Ben iyilik dolu pozitif bir insanım

23 Ben sevgiyim ve sevgi enerjisi ile tüm hayatım iyileşiyor ve güçleniyor.24 Şimdi şu anda tam olarak tüm anılarımı kabul ediyor ve onları sevgiyle özgür bırakıyorum

25 Yaşadığım her anı kabulleniyorum.26 Ben tüm negatif düşüncelerden ve anılardan bağımsızım ve onların üstündeyim.27 Ben bugün kendimi affediyorum.

28 En derin olan güç iyileşiyor zenginleniyor ve sevgi mutluluk ve uzun yaşam huzur farkındalık ve tüm güçlü enerjiler ve yaşamın akışıyla taçlandırılıyor.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...