El İşi Örnek

Çiçekli İlk Bahar Dağları Dantel Modeli Yapılışı

Çiçekli İlk Bahar Dağları Dantel Modeli Yapılışı

Bu dantel örneği 3 renkten oluşmakta ama sizler istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Dağlar arasında açan tasarım ve iri dağ çiçeğinin iki yanındaki dağların tepeleri de çiçeklerde donatılmış bir yeni havlu kenarı dantel modeli.

Tığ işinin en güzel örneklerinden biri bu çiçekli ilk bahar dağları danteli. Alıntı Türkçe dantel havlu kenarı modelinin yapılışının anlatıldığı videoyu izleyerek, çeyizlik bu güzel danteli sizlerde yapabilirsiniz. Videoda sesli olarak bu güzel dantelin yapılışını izleyebilirsiniz.

El işi emek ister kanalının tamamen kendi tasarlamış olduğu havlu kenarı oldukça şık duruyor. Özellikle çiçeklerde kullanılan ip renklerini havluya uygun renklerde ip kullanarak yapıldığında havlu kenarına çok yakışacaktır.

Havlu kenarının yapılışı : Taban kısımını ile beraber kaya görünümlü motifleri örerek bu şekilde havlu kenarı boyunca örüyoruz. Daha sonra çiçekleri örüyoruz, çiçekleri ördükten sonra yeşil iple hem yaprakları yapıyoruz ve aynı zamanda bu yaprakları havlu kenarına ekleyerek çiçekleride tamamlıyoruz, en son olarak ise kaya motiflerinin kenarlarını küçük pinpirikler yaparak havlu kenarımızı tamamlıyoruz

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...