El İşi Örnek

Doğum Yapan Anne Sağ Gözünü Açamıyordu – D-oktorlar Gerçeği Anlatınca Herkes Ş-aşırdı

Doğum Yapan Anne Sağ Gözünü Açamıyordu – D-oktorlar Gerçeği Anlatınca Herkes Ş-aşırdı

Yeni Doğum Yapan Anne Sağ Gözünü Açamıyordu – D-oktorlar Gerçeği Anlatınca Herkes Ş-aşırdı… K*nser a-mansız bir h-astalık. Herkes buna katılacaktır. Ashley Hallford da bu a-mansız h-astalığa h-ayatının en k-ötü zamanında yakalandı. Ashley, Harley ismini vereceğine oğluna hamileydi ve ensesinde ş-işiklik olduğunu hissedip d-oktora göründü.

Ancak bu sadece bir ş-işiklik değildi. Ashley’nin çok mutlu giden bir evliliği vardı. Üzerine bir de çocuk bekliyordu. H-ayat kısacası mükemmeldi. Doğumuna bir hafta kala Ashley ensesinde bir ş-işiklik hissetti ve d-oktora görünmeye k-arar verdi.

Doktorlar, tükürük bezinde bir b-ozukluk olduğunu düşündü ve t-edaviye başladı. Ş-işkinlik bir süreliğine y-ok oldu ancak s-onra yeniden çıktı. D-oktorlar, daha detaylı incelediklerinde bunun t-ümör olduğunu ve Ashley’nin vücuduna y-ayıldığını fark ettiler. A-cilen k-emoterapi tedavisi görmesi gerekse de hamile olduğundan t-edavi olamıyordu. D-oktorlar tek çözümü bebeği -cerrahi m-üdahaleyle erken dünyaya getirmek olarak gördüler.

Harvey, 2007 yılında henüz 33 haftalıkken dünyaya sağlıklı bir şekilde geldi. Doğumun ardından Ashley k-emoterapi t-edavisine başladı. Ancak d-oktorlar çok u-mutsuzdu. Hatta birkaç haftalık ö-mrü kaldığını düşünüyorlardı. Ashley, oğlunun büyüdüğünü göremeyeceğinden dolayı ü-zülüyordu. Bu nedenle m-ücadele etmekten a-sla vazgeçmedi. Minik Harvey annesine g-üç verdi. K*nser, Ashley’nin beynine de s-ıçramıştı. Sinirleri h-asar gördüğünden sağ gözünü açamıyordu. K-emoterapi nedeniyle Ashley’nin saçları da döküldü.

D-oktorlar önce ensesindeki t-ümörü aldılar. Daha sonra da çenesine s-ıçrayan t-ümörü. O-perasyondan beş hafta s-onra k*nserin akciğer ve karaciğerine y-ayıldığını tespit ettiler. K*nser h-ızla yayılıyor ve Ashley’nin zamanı d-aralıyordu. Ashley yüksek dozda k-emoterapi t-edavisi aldı. D-oktorlar beynindeki t-ümöre m-üdahale edemiyordu ve tek umutları k-emoterapinin başarılı olmasıydı. Ashley bu süre zarfında bebeği, ailesi ve arkadaşlarıyla olabildiğince zaman geçirmeye çalıştı. Birden bir mucize gerçekleşti.

2008’in yaz aylarında Ashley’nin röntgen s-onuçları tamamen temiz çıktı. T-ümörden eser kalmamıştı. Kendini ö-l-üme hazırlayan Ashley, y-aşayacağını öğrenmesiyle mutluluktan havalara uçtu. Ancak hikâye burada da bitmedi. Aldığı k-emoterapi t-edavisinden sonra Ashley’e bir daha çocuk sahibi olamayacağı söylendi. Harley onun ilk ve tek çocuğu olacaktı. Bunun üzerinden iki yıl geçtikten sonra Ashley ikinci çocuğunu, 2016 yılında ise üçüncü çocuğunu dünyaya getirdi. Bugün Ashley üç çocuk annesi ve 9 yıldır vücudunda k*nsere dair tek bir iz görülmedi.

Ashley’nin h-ayat hikâyesinden de göreceğiniz m-ucizeler gerçekten de gerçekleşiyor. Yine bu hikâyeden insanların h-ayatının bir a-nda ellerinden nasıl k-ayıp gittiğini görebiliyorsunuz. Sağlığımız yerindeyken doya doya y-aşamalı ve sevdiklerimizle vakit geçirmeliyiz. Muhteşem sonla biten Ashley’nin h-ayat hikâyesini paylaşmayı unutmayın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...