El İşi Örnek

Dört Kez Düşük Yaptı – Beşinci Hamileliğinde Ultrasonu Gören Doktor Sevinçten Çığlık Attı

Dört Kez Düşük Yaptı – Beşinci Hamileliğinde Ultrasonu Gören Doktor Sevinçten Çığlık Attı

Çocuk sahibi olmak dünyanın en eğlenceli tecrübesidir.Detaylıca düşündüğünüzde bir bebeğin anne karnında oluşumu ve dünyaya gelişi bir mucize gibi gelecektir.

Çocuk sahibi olamayan aileler içinse, çocuklardan bahsedilmesi büyük bir yara haline gelir. Çocuk sahibi olamayan çiftler yaşadıkları gerginlikle kendilerini bitmek bilmeyen tartışmaların içinde bile bulabilirler.

Düşük yapmak da büyük bir trajedidir. Çocuğunuzun cinsiyetini öğrenirsiniz, kıyafetler alırsınız, odasını düzenlersiniz, yakınlarınıza haber verir ve hazırlıklara devam edersiniz. Bebeğinizi kaybedince ise dünyanız alt üst olur.

Allyson Ponto ve eşi Tony çocuk sahibi olmanın hayallerini kuruyordu. Allyson dört kez düşük yapmıştı.
Yine de vazgeçmedi. Çocuk sahibi olmayı her şeyden çok istiyordu.

Son olarak tüp bebek yöntemini denediler.Allyson hamile olduğunu öğrenince bir an sevindi ancak yine de içinde şüpheler vardı. Kendisini bu fikre alıştırmaktan korktu.

Rutin kontroller için eşiyle beraber doktora gittiklerinde hayatlarının en büyük sürpriziyle karşılaştılarUltrasonda bir değil, iki değil, üç değil tam dört bebek görüldü.

39 yaşındaki Allyson’ın dördüzleri olacaktı!Allyson, US Magazine’e “Dört bebeğim olacağını öğrenince sevinçten ağlamaya başladım. Tek isteğim bir an önce anne olmaktı” dedi.Allyson ve Tony sonunda yıllardır özlem çektikleri geniş aileye kavuşacaktı.

Bebekler giderek büyümeye başladı.

Allyson, “Dört bebeği taşımanın nasıl bir şey olduğunu anlatamam. Tek söyleyebileceğim inanılmaz heyecan verici oluşu” dedi.Allyson, 4 Temmuz 2017 tarihinde dördüzlerini dünyaya getirdi.

Olivia Susan, Anna Louise, Morgan Price ve Carolyn Grace ismini verdikleri bebeklerinin her biri 1.100-1.500 kg ağırlığındaydı.Her gün yapılan muayenelerin ardından bebeklerin sağlıklı olduğu görüldü ve taburcu edildiler.

Aileleri de onlar için çok sevindi. Bebeklerin bakımında ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Küçük kızlar giderek büyüyor ve çift çocuklarının üstüne titriyor.

Allyson açtığı Four Peas in a Ponto ismindeki Facebook sayfasıyla hemen her gün bebeklerin durumu ile ilgili bilgi paylaşıyor.

Allyson daha önce düşük yaptığı dört bebeğini de unutamıyor.Bazıları ise kaybettiği dört bebeğinin, dördüzlerde hayat bulduğuna inanıyor.

Allyson, anne olabilmek için çok uğramış. Neyse ki duaları kabul olmuş.Yürüdüğünüz yolda daha önce tecrübe etmediğiniz kadar güç şeylerle karşılaşabilirsiniz. Önemli olan pes etmemek ve olumlu kalmak.

Aileye hayatta sağlık, başarı ve mutluluklar diliyoruz.Facebook’ta buna benzer olumlu haberler görmek istiyorsanız beğenin ve paylaşın!

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...