El İşi Örnek

El İşi Örgü Modeli Örgü Bebek Montu Yapımı

El İşi Örgü Modeli Örgü Bebek Montu Yapımı

Merhaba hanımlar sizlere bugün örgü bebek montu yapımını göstermek istiyorum. El emeği göz nuru bebek montunu görünce evinizin neşesi yavrularımız için bu örgü bebek montu yapımı çok hoşunuza gidecek sizde yapmak isteyeceksiniz.. Kapşonlu olan bu beyaz renkli montumuz bu soğuk kış aylarında bir yere giderken onları soğuktan çok iyi koruyacak ayrıca bebeklerinizi çok daha şirin gösterecek.

Hanımlar bebek montu anlatımı çoğu konumuzda olduğu gibi bu konuda da resimlerle adım adım gösterilecektir. Bu örgü bebek montu yapımı konusunu bir Rus siteden buldum Rusça yapımı aşamasında anlatılmış ama Rusça bilmediğimiz için resimlerle yapımını sizlere göstereyim dedim.

Anladığım kadarı ile bu Ruslar örgü işlerine çok meraklı bir çok güzel konuyu çeşitli Rus sitelerinden buluyorum.


Tabi bulduğum konulara alıntı veriyorum, çünkü emeği çalmak gibi olmasın. İnsanlar o kadar uğraşmış yayınlamış en azından sitelerine link verilmesi lazım.


Bu beyaz renkli kapşonlu montumuzun çok şirinde düğmeleri var. Her şeyin yavrusu bir başka güzel . İnsan onların o şirinliğini görünce ne kadar güzeller diyor. Aklıma Allahım sen ne büyüksün şu güzelliğe bak diyorum içimden.

içerik kaynağı https://www.elsanatlarivehobi.com

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...