El İşi Örnek

Expigment Krem Ne İşe Yarar? Expigment Kremin Fiyatı Ucuz Etkisi Paha Biçilemez!

Expigment Krem Ne İşe Yarar? Expigment Kremin Fiyatı Ucuz Etkisi Paha Biçilemez!

Cilt lekeleri, güneş lekeleri ve yüzünde çil olanlar için etkili krem arayanlara uzmanlar Expigment Leke giderici Krem öneriyor. 30 gramlık tüplerde bulunan Expigment krem % 2 ve % 4 formlarında eczanelerde satılmaktadır. Etkisinden dolayı hassas ve ince tenli kişilerde hafif yan etkileri olabiliyor.

Ancak bunun dışında pek yan etkisi görülmemekle birlikte Expigment Krem Kullananlar oldukça memnun olduklarını söylüyor. Cilt Lekelerine Kesin çözüm olarak görülen Expigment krem, ciltte yoğunlaşmaya bağlı olarak oluşan cilt lekelerini Geçiriyor hemde cildi yenileyip, nemlendiriyor. Bu Faydaları sayesinde de oldukça tercih ediliyor.

Expigment Krem Faydaları

Yaşlanmaya bağlı olarak oluşan cilt lekelerinde , Güneş lekelerinde ve çiller üzerinde oldukça etkili bir kremdir. Expigment krem diğer yandan deride lekeler halinde veya yaygın şekilde görülen koyu renkli – siyahımsı renklenmeler (melazma lekelerine) yüzde ve

diğer bölgelerde, deri üzerinde düzensiz şekil ve büyüklüğe sahip koyu kahverengi lekeler şeklinde ortaya çıkan renk değişikliklerine (kloazma) iyi gelmektedir. Expigment Kremin bir diğer faydası ise, derinin bellirli bir noktasında aşırı pigment birikmesi sonucu oluşan ben ve benzeri cilt lekelerine iyi gelmesidir.

Expigment Krem Ne İşe Yarar

Expigment krem özellikle Choloasma, lokalize kontakt dermatit, Melasma, Senil Lentigines gibi cilt lekeleri türlerine karşı kesin koruma sağlar ve cilt lekelerine kalıcı tedavi seçeneği sunar. Expigment Krem nasıl kullanılır?

Expigment Krem ile Leke Tedavisi

Günde iki defa, sabah ve akşam (12 saat arayla) Kullanılır. Expigment Kremi kullanmadan yaklaşık yarım saat öncesinde Leke olan yeri yıkayıp temizlemekte fayda vardır. Daha sonra gece yatmadan 2 saat önce lekelere sürülür sonra ıslak pamukla silinir. Expiğment kremin yararları ve iyileştirici etkisinin tam anlamıyla ortaya çıkabilmesi için ortalama 6 ay süreyle kullanılması gerekmektedir.

Expigment Yan Etkileri ve Zararları

Hasas ve ince cildi olanlarda hafif yanma ve kızarıklıklara sebep olabilir. Açık yaraya sürülmemesi gerekir. içerisinde bulunan etken maddelere karşı alerjiniz varsa kullanmamanız gerekir. Öncelikle, cildinizin ufak bir bölgesinde deneyin. Herhangi bir yan etki göstermediği taktirde kullanın.

Hamilelikte Expigment Kremkullanımının nasıl bir etki gösterdiği test edilmediği için doktor tavsiyesi olmadığı sürece kullanılmaması uygundur. ilk etkisini yaklaşık 2 ay içinde kesin göstermiş olmaktadır. Şayet 2 ay içinde herhangi bir etki görmezseniz Expigment krem kullanımına son veriniz. Expigment krem içeriği antibiyotik barındırdığı için ağıza ve mukozaya sürülmemelidir.

Expigment krem fiyatıDiğer Kremlere göre oldukça uygun fiyatı olan Expigment kremin Eczane de recetesiz satış fiyatı yaklaşık 7tl’dir.

Önemli Not : Bu yazının ürün reklamı ile ilgisi yoktur. Sadece gündelik hayatta elimizin altında bulunmasının faydası olan bazı ilaçların tanıtımı amaçlı yapılmış, tamamen ve sadece bilgilendirme amacı güden bir yazıdır.

Genel kural olarak doktor tavsiyesi olmadan hiç bir ilaç, krem ya da kürü uygulamayın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...