El İşi Örnek

Görselde Farkettiğiniz İlk Figür Kişiliğiniz Hakkında İpucu Veriyor – Siz Hangisini Görüyorsunuz?

Görselde Farkettiğiniz İlk Figür Kişiliğiniz Hakkında İpucu Veriyor – Siz Hangisini Görüyorsunuz?

Daha önce internette yayılan kişilik testleriyle karşılaşmışsınızdır.Bunlar genelde görselde yer alan farklı figürlerden hangisini ilk olarak gördüğünüzle alakalıdır.

Sizler için benzer bir görsel hazırladık.

Paradigma Terrstre’den aktarılanlara göre aşağıdaki görselde gördüğünüz ilk figür kişiliğiniz hakkında ipucu veriyormuş. Böyle testler bilimsel olduğu kadar eğlenceli de.

Önemli olan görsele uzun uzun bakmamak. Bir kez ve birkaç saniyeliğine bakıp ne gördüğünüzü tespit etmeniz gerekiyor.İlk gördüğünüz figür hangisi?

Kaplan kafasıEğer ilk olarak kaplan kafası gördüyseniz pratik birisi olduğunuz söylenebilir. Analitik düşünceleriniz gelişmiştir.

 

 

Size bir iş verildiğinde hemen işe koyulursunuz ve elinizden gelenin en iyisini yaparsınız. Bazen, işleri kendi istediğiniz şekilde yapmaya fazla odaklanırsınız. Başkalarını da dinlemeniz gerekir.

Ani değişimlerden korkarsınız. Fakat ne olursa olsun kolay vazgeçmeyen biri olduğunuzdan her yaptığınız işte başarılı olursunuz. Tek yapmanız gereken mütevazi kalmaya devam etmek.

Ağaçta bir maymun

İlk gördüğünüz şey ağaçta bir maymunsa oldukça yaratıcı birisiniz demektir. Yaratıcılığınızı kullanarak harika işler çıkartabilirsiniz ancak başarılı olmak için iyi organize olmanız gerekir. Aksi halde yaratıcılığınız, zamanınız çok az olduğundan hiçbir işe yaramaz.

Sorun çözmekte üstünüze yoktur. Bütün sorunlarınızın üstesinden yaratıcılığınızla gelirsiniz. Attığınız her adımın kişiliğinizi geliştirdiğin farkındasınızdır.

Etrafınızda olup bitenleri görmezden gelmeyin. Kendi dünyanızda sıkışıp kalmak sizi uzun vadede rahatsız edebilir. Arkadaşlarınızın size ihtiyacı var. Onlardan saklanmayın.

Peki siz görselde ilk olarak hangisini gördünüz? Gördüğünüz figür kişiliğinizle uyumlu mu? Kişilik testini arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...