El İşi Örnek

H-ayatını Kaybeden Eşi İçin 6.000 Ağaç Dikti – Ağaçlardaki Ayrıntıyı Yıllar S-onra Bir Pilot Farketti

H-ayatını Kaybeden Eşi İçin 6.000 Ağaç Dikti – Ağaçlardaki Ayrıntıyı Yıllar S-onra Bir Pilot Farketti

Janet ve Winston Howes çifti herkesin hayal ettiği türden bir aşk yaşıyordu. İlk görüşte birbirlerine aşık oldular. Her geçen gün birbirlerine olan sevgileri arttı. Çift 1962 yılında evlendi. İngiltere’deki küçük bir kasabadan çiftlik alıp burada y-aşamaya başladılar. Taşınmadan hemen önce Janet oğlunu dünyaya getirdi. Ardından hep beraber çiftliğe taşındılar. H-ayat onlar için harika gidiyordu. Birden her şey değişti.

30 yıllık evliliklerinin ardından Janet h-ayatını k-aybetti. Kalp yetmezliği olan Janet 50 yaşındayken h-ayata v-eda etti. Winston ve oğlu k-ahroldular. Baba ve oğul el ele vererek birbirlerinin a-cısını dindirmeye çalıştılar. Ancak ne yapsalar a-cıları hafiflemiyordu.

Akıllarına bir fikir geldi. Janet’i k-aybettikten sonra Winston’ın aklına bir fikir geldi. Eşini hiçbir şey geri getiremeyecek olsa da onun a-nısını layıkıyla y-aşatmak oğlunu da mutlu edecekti. Winston, işe eşinin içinde dolanmaya bayıldığı ormanlık alandan başladı. Winston’ın eşi için ormanın içinde hazırladığı aşağıdaki şekil yıllarca s-ır olarak kaldı. Pilot Andy Collett bir öğle vakti uçuşu sırasında Winston’ın yaptığını farketti ve gözlerine i-nanamadı.

Andy, “Kendime ait bir balonum var ve sık sık uçuyorum. Şimdiye dek yukarıdan gördüğüm en güzel manzaraydı. Kalp şeklini ormanın içinden geçerken farkedemiyorsunuz. Sadece yukarıdan görebiliyorsunuz. Ardında yatan aşk hikâyesini elbette hemen hayal ettim” dedi.

Andy, Winston ve Janet ile daha önce tanışmamış olsa da kalp şeklini görünce bunun ardında güzel bir hikâye yattığını anlamış. Winston, “İyi bir fikir olduğunu düşündüm. Ben de eksikleri tamamlamak için ağaç dikmeye başladım” dedi.

Winston, kalp şeklini yapabilmek için yüzlerce meşe ağacı dikmiş. Yine her yıl Winston kalp şeklinin ortasına nergis dikmeye devam ediyor. Winston, “Bazen kalbin ortasına gidip oturuyor ve ikimizi düşünüyorum” dedi.

Winston’ın eşi için yapmış olduğu harika bir şey. Oğlu da böylelikle, babası ve annesinin birbirini ne kadar sevdiğini daha iyi anlayacak. Herkesin böyle ö-l-*msüz bir aşk y-aşaması gerektiğine i-nanıyorsanız paylaşın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...