El İşi Örnek

Her Gün Evdeki Malzemelerle Hazırlayacağınız Bu İçeceği İçin – Haftalar Sonra Olanlara İ-nanamayacaksınız

Her Gün Evdeki Malzemelerle Hazırlayacağınız Bu İçeceği İçin – Haftalar Sonra Olanlara İ-nanamayacaksınız

Yavaş yavaş yaz ayları geliyor. Yaz aylarının gelmesiyle beraber de insanlar plaja akın etmenin planlarını yapıyorlar. En çok e-ndişelendikleri şey ise yaza girmeden önce fazlalıklarını vermek. İnsanlar şimdiden spor salonuna yazılmaya ve sağlıklı beslenmeye başladılar. Yine bunları yaparken evde yapabileceğiniz bazı şeylerle yağ yakmak mümkün.

Healthy Food Style’dan aktarılanlara göre hazırlayıp her gün tüketeceğiniz bir içecekle yağlarınızı y-akıp vücudunuzdan t-oksinleri atabiliyormuşsunuz. İçeceğin malzemeleri hemen her evde bulunuyor ve hazırlaması dakikalar alıyor.

Kilo vermek için elbette sağlıklı beslenmeli ve düzenli spor yapmalısınız. Öte yandan vücudunuza yükleyeceğiniz bazı takviyeler yağ y-akımını hızlandırabilir.

İçeceğin için maydanoz, elma sirkesi, limon ve su yer alıyor. Her biri farklı işe yarıyor. Düşük kalorili, vitamin ve mineral dolu olan maydanoz a-ntioksidanlar açısından zengin. Mide ş-işmesine de iyi geliyor. Limon vücudu temizlerken iştahı da kapatıyor. Sinir sisteminizi g-üçlendirip enflamasyon e-ngelliyor.

Elma sirkesi sağlığa yararlı ve kilo vermeye de yardımcı. Very Well Health’ten aktarılanlara göre içinde bulunan asetik asit bel etrafındaki yağlanmaları y-akmaya yardımcı olup k-a-n şekeri seviyesini dengeliyormuş. Bir de cildinize de iyi geliyor ve kolesterolü düşürüyor. Bioscience’ta yayımlanan bir makalede konu edilen araştırmaya Japonlar katıldı. Yarısına elma sirkesi verildi yarısına ise verilmedi. Üç ay s-onra elma sirkesi içenlerin bel çevresindeki yağlanmanın azaldığı, kilo verdikleri ve vücutlarındaki yağ oranının düştüğü görüldü.

İşte o içecek. Malzemeler: 2-3 yemek kaşığı doğranmış maydanoz 1 limon 1 yemek kaşığı elma sirkesi Hazırlanışı ve uygulanışı: İki su bardağı kaynar suyu maydanozların üstüne dökün. 5 dakika s-onra maydanozları alın. Limon suyu ve elma sirkesini ekleyin. Hemen için. İçecekten h-aberiniz varsa ve işe yaradığını düşünüyorsanız paylaşmayı unutmayın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...