El İşi Örnek

İki Şişle Petek Örgü Modeli Nasıl Örülür?

İki Şişle Petek Örgü Modeli Nasıl Örülür?

Yapımı kolay olan petek örgü modeli duruş bakımından ise oldukça başarılı sonuçlar sağlar. Değişik seçeneklerde bu modeli kullanabilirsiniz. Atkı, bere ve battaniye gibi birçok ürün için kullanabilirsiniz.


Yeni Petek Örgü Modeli Anlatımı Modelimizin kurulumu için uygun ip ve uygun kalınlıkta şişlerimizi hazırlıyoruz.Modelimiz 8’in katları şeklinde gidiyor. İlk sıra ters örülüyor.

İkinci sırada düz örüyoruz ve 8-16-24-32 şeklinde.Üçüncü sıra tekrar düz örülüyor.Beşinci sırada ilki düz, sonra ters, sonra tekrar düz şeklinde modeli kuruyoruz.

Bu basit petek örgüsü anlatımı ile sizler de harika bir şekilde modeli gerçekleştirebilirsiniz. Modeli farklı şekillerde ve yerlerde uygulayabilirsiniz.

Modern Petek Örgü Modeli Videosu Petek modeli çok değişik ebatlarda ve şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Beğeni kazanan bu model, her türlü örgü için uygun ve kullanışlıdır. Yapmak isterseniz bu yeni moda petek örgüsü detaylarını

videodan da izleyebilirsiniz. Başarılı bir sonuç elde edeceğinize ve çok beğeneceğinize eminiz. Şimdi işlem aşamalarını sırası ile takip edebilirsiniz.

Kaynak: https://youtu.be/AK7HeWsKVOs (Crochet Örgü Atölyesi) https://m-visible.com

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...