El İşi Örnek

Kadın, Tenis Topunu Ensesine Doğru Bastırdı. 6 Dakika Sonra Ağrısı Sızısı Kalmadı! İzleyin-Fikir Edinin veya Hemen Deneyin!!!

Kadın, Tenis Topunu Ensesine Doğru Bastırdı. 6 Dakika Sonra Ağrısı Sızısı Kalmadı! İzleyin-Fikir Edinin veya Hemen Deneyin!!!

Bazen sırtımızın ya da omzumun ağrıdığı olur. Ağrı bir hastalık belirtisi olmasa da sizi aşırı derecede rahatsız eder. En büyük sorun da ağrıdan nasıl kurtulmanız gerektiği.

İyi uygulanan bir masaj ağrıyı geçirse de böyle bir masajı profesyoneller yapıyor ve oldukça pahalı. Peki o zaman ne yapacaksınız?

İşte işinize yarayabilecek küçük bir ipucu. Tek ihtiyacınız olan bir tenis topu ve biraz zaman.Bazen benim de ensemin ağrıdığı oluyor. Denedikten sonra olumlu sonuç alınca hemen sizinle paylaşmaya karar verdim.

Tenis topunu, çorap gibi yumuşak bir şeyin içine koymanızı öneririm. Böylelikle tenis topu size daha yumuşak gelecek ve topu kolayca tutabileceksiniz. Deneyin ve işe yaradığını görürseniz yazıyı arkadaşlarınızla paylaşın.
Tekniğini öğrenmek için videoyu izleyin.

Herkesin değişik tipte vücudu var ve bu herkesin işine yaramayabilir. Ben de işe yaradı. Bu yüzden sizlerle paylaşmak istedim. Benzer rahatsızlığı olan arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Size teşekkür edecekler!

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...