El İşi Örnek

Kadının Yaşadıkları Evliler Arasında Örnek Oldu

Kadının Yaşadıkları Evliler Arasında Örnek Oldu

Devamı..Evli çiftler arasında bazan öyle şeyler yaşanıyor ki! Özellikle sosyal medya çıktıktan sonra insanların iletişimleri çok daha kolay hale geldi ve hata yapma oranı da bu şekilde daha fazla olmaya başladı. Bu aile öyle bir şey yaşadı ki!Kadın anlatırken, ”bu olayın kötü örneklere karşı ibret olması için yazma ihtiyacı hissettim” diyor ve, 10 yıllık evliyim,

İstanbul’da yaşıyorum ve 30 yaşındayım, eşim 32 yaşında. 2 çocuk sahibi mutlu bir aileyiz. Geçtiğimiz yıla kadar dünyanın en mutlu kadınları arasında sayardım kendimi hep. Taa ki o mesaj benim facebook hesabıma gelen güne kadar!Kadın anlatmaya devam ediyor; ”O mesaj geldiği gün dünya başıma yıkıldı sandım. Ne yapacağımı bilemez bir şekilde yaklaşık 8 ayım geçti.

Eşim bana zaman zaman değişen halimden dolayı ne olduğunu sorsa da hep bir şeyleri bahane edip geçiştiriyordum hep. Lakin ona olan içimdeki öfke anlatılacak gibi değildi. Eşimi çok seviyordum, ondan başka sığınağım yoktu, hata yapsa da kaybetmek istemiyordum.Ben ne yapacağımı bilemedim ama eşim çok önemli bir konumda biri.

Gerçekten yakışıklı, işinde başarılı ve çok tanınan saygın biri. 5 vakit namazını kılıyor. Bunu nasıl yapar, ben ona sadakattan başka bir şey yapmadım ki derdim hep kendi kendimeBana gelen rumuzlu bir mesaj ‘’ sen o adamı taşıyamıyorsun, hayatının geri kalanını mahvetme bari. Birbirimizi seviyoruz, sana diyemiyor eşin ama artık ben dayanamıyorum. Her akşam senin yanına gitmesine katlanamıyorum. Oda beni seviyor, ama sadece konumundan dolayı kimseye bir şey diyemiyor. Duyulmasından korkuyor’’ gibi uzayıp giden mesajdı.

Sosyal medyadan böyle bir mesaj aldığımı diyemedim bir türlü . Onu kaybetmekten çok korktum ama ne yapacağımı bilemez oldmuşltum. Bana karşı ilgisi hiç eksik olmuyordu ama hep bir oyun yapıyor diye düşünüyordum.Ama bir türlü ne yapacağıma net bir karar veremiyordum!Yine bir akşam cep telefonuna girdim. Facebooktan gelen mesajlar kısmını okudum. Okudum ama bir şok daha yaşadım o anBu şok çok daha başkaydı.

Bana yazan kadın gerçek adıyla eşime sürekli mesajlar yazmış. Seni çok seviyorum, eşin senin yanına hiç yakışmıyor, benim neyimi beğenmiyorsun, neden bana hep ters davranıyorsun. Tekliflerimi neden hep reddediyorsun. Ne buluyorsun o kilolu karından anlamıyorum.

Benim peşimde kimlerin olduğunu sende biliyorsun. Ama ben seni o eşinden uzaklaştıracağım göreceksin gibi yazışmalar vardı hep.Benim eşim ise hep onu tersleyici şeyler yazmış. Eşime karşı içimde her şeyin yavaş yavaş bitmeye başladığı anda yeniden aşık oldum ona .

Dünyanın en mutlu kadını hissetmekte ne kadar haklı olduğumu 8 aydır geçen azaptan sonra tekrar anladım.Bunu eşime asla bildirmedim ben. İyikide böyle yapmışım.Hep erkek aldatır derler. Maalesef yuva yıkan böyle insanlarda çıkabiliyor. Siz siz olun gerçekleri görmeden asla tek taraflı yargılamayın. Ben ağır bir imtihan geçirdim ama hamdolsun sonucunda Allah beni bu sıkıntıdan kurtardı

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...