El İşi Örnek

Kendi Parasıyla Büyüleyici Bir Ev Aldı – Bir Sonraki Sürprizi Anne Ve Babasını Ağlattı

Kendi Parasıyla Büyüleyici Bir Ev Aldı – Bir Sonraki Sürprizi Anne Ve Babasını Ağlattı

LeJuan James, videolarında esprili bir üslup kullanarak insanların dikkatini çeken bir Youtuber.Önceden onu kimse tanımıyordu.Annesi ve babası olmasa bugün burada bile olamayacaktı. LeJuan, hayatındaki her şeyi 33 yıllık evli olan anne ve babasına borçlu olduğunu söylüyor.

Anne ve baba, çocuklarının geleceği için her şeyi yapmış.LeJuan da kendisine verilen emeklere yıllar sonra karşılık verdi.
LeJuan, Youtube üzerinden tanınmaya başlanmadan önce anne ve babası kendisine maddi destek veriyordu.

Aile zamanında Porto Riko’dan ABD’ye gelerek burada yeni bir hayat kurmuştu.LeJuan’ın annesi temizlikçi babası ise inşaat işçisiydi.İkisi de çocuklarını büyütebilmek için var gücüyle çalıştı. Hayırlı bir evlat yetiştirmişler ki LeJuan kendisine yapılanları unutmadı.

Youtube üzerinden kazandığı paralarla belli bir birikime sahip olan LeJuan sonunda çocukluk hayalini gerçekleştirdi ve ailesine bir ev aldı.Anne ve babası, yıllar sonra ilk kez kirayı düşünmeden yaşayacaklardı.

LeJuan, sürpriz yapmak istediğini söyleyerek anne ve babasından gözlerini kapatmalarını istedi.Anne ve baba, başta çocuklarının kendisine ev aldığını düşündüler. Evin onlar için olduğunu duyunca inanılmaz duygulandılar.

O anları hemen izleyin:

LeJuan hayırlı bir evlat olduğunu kanıtlamış! Kendisinin üstünde bu kadar emeği olan anne ve babasını asla unutmamış!Ailenin dünyadaki en önemli şey olduğuna inanıyorsanız paylaşın!

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...