El İşi Örnek

Kız arkadaşı erkek arkadaşının isteğini reddedince kızı neredeyse komaya sokana kadar dövdü.

Kız arkadaşı erkek arkadaşının isteğini reddedince kızı neredeyse komaya sokana kadar dövdü.

Stephanie’nin erkek arkadaşı eve sarhoş bir şekilde geldi ve kız arkadaşıyla birlikte olmak istedi. Kız arkadaşı erkek arkadaşının isteğini reddedince kızı neredeyse komaya sokana kadar dövdü.

32 yaşındaki kadın suratındaki dayak izleri ve kadınlara vermek istediği mesajı Facebook’ta paylaştı.Daily Mail’in haberine göre kadın Facebook’ta, “Utanacak bir şeyim yok. Onun utanması gerek. Hiçbir şeyi saklamıyorum” dedi.


32 yaşındaki Stephanie Littlewood eski erkek arkadaşı tarafından ölesiye dövüldü. Olay nisan ayında İngiltere’nin Leeds şehrinde gerçekleşti. Stephanie’nin erkek arkadaşı eve sarhoş bir şekilde geldi ve kız arkadaşıyla birlikte olmak istedi. Daily Mail’in aktardığına göre Stephanie reddedince 24 yaşındaki erkek arkadaşı kızı önce yere attı sonra da 50’den fazla kez vurdu.

Stephanie, Facebook’ta “Önce beni yatağa fırlattı sonra da yere. Gözyaşlarına boğuldum. İçeriye gidip geri geldi. Bileklerimden tutup kafamdan bastırarak yere yatırdı. Yere yatırdığı sırada da kollarımdan tutmaya devam ederek hareketsiz kalmamı sağladı. Daha sonra 40-50 kez yumrukladı” yazdı.

Aciz adam Stephanie bilincini kaybettiği halde kadını yumruklamaya devam etti. Kadın hastaneye yetiştirildiğinde doktorlar gözlerine inanamadılar. Suratında şişlikler olan kadın dayak sonrası çenesi ve dişleri için ameliyata girdi. Suratı hala morluklarla dolu ve gözleri kanlı.

Stephanie hikayesini ve erkek arkadaşının kendisine uyguladığı fiziksel şiddet sonrası suratında oluşan darp izlerini Facebook’ta paylaştı. Kendisinin utanacak bir şeyi olmadığı vurgulayan kadın asıl utanması gerekenin eski erkek arkadaşı olduğunu söyledi.

Stephanie, “Olay gerçekleştikten sonra bir süre dışarıya çıkmak bile istemedim. Anksiyete sorunları yaşadım. Yakın dostlarım bunun benim suçum olmadığını ve saklanmamın anlamsız olduğuna beni ikna ettiler. Utanacak hiçbir şeyim yok. Utanması gereken kişi o. Saklanmayacağım” dedi.

Stephanie’nin eski erkek arkadaşı, kadına uyguladığı şiddetten dolayı 16 aylık hapis cezasına çarptırıldı. Mahkemeye çıkarılana kadar uzun süre hapiste yatan adam cezasını bu süreçte çektiğinden iki ay sonra özgür kalacak. Stephanie şimdi diğer kadınları bu konuda uyarıyor.

Stephanie, “Diğer kadınları böylesine canavar ruhlu erkekler hakkında uyarmak istiyorum. O yakında özgürce sokaklarda dolaşırken ben bu olayı ömrüm boyunca unutamayacağım” diyor.

Kadınları istemediği şeylere zorlayamazsınız. Stephanie’ye ve onun kadar mağdur kadınlarımızı desteklemek için yazıyı paylaşın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
loading...