El İşi Örnek

Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Videolu Anlatımı

Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Videolu Anlatımı

“Ayşenin İğne Oyaları” youtube kanalının bir modeli olan bu iğne oyası yeşil, kırmızı, beyaz ve mavi renkte iplerle işlenmiştir. İğne oyası örneğinin yaprağı bir sinek kanadından oluşmuştur. İki dal ve ucuna da tepesi pırpırlardan oluşan ortası halkalı iki çiçek motifi iliştirilmiştir.

Gösterişli Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli YapılışıYazmanın tığ batısı işlendikten sonra verilecek ara için iki adet fildişi ve sonrasında birkaç adet zürafa yapılmıştır.

Sonrasında büyük bir yuva oluşturularak üzerine büyük bir sinek kanadı ile yeni çıtı pıtı iğne oyası modelinin yaprağı işlenmiştir. Aynı yuvaya ayrıca çiçekleri eklemek için iki adet uzun pırpır yapılmıştır.

Ardından bu pırpırların her birine birer adet çiçek motifi çalışılmıştır. Çiçek motifleri iki renkli olarak yapılmış olup birbiri içine geçen iki halka şeklinde tasarlanmıştır. İlk halka için iki kat pırpır yapılmış ve içine sığacak şekilde sık iğne doldurulmuştur. İkinci halka için ilkini içine alacak şekilde iki büyük pırpır yapılıp içine yine sık iğneler yapılmıştır. Tepesine de 5 adet uzun pırpır yapılarak çiçek motifi bitirilmiştir.

Gösterişli ama yapılışı basit olan yeni çıtı pıtı iğne oyası örneğinin bir de anlatımlı videosu bulunmaktadır. Videoyu aşağıda paylaşıp oyayı işleyecek olanlar için şimdiden kolaylıklar diliyorum.

Kaynak: https://youtu.be/C9FRKzY-bc0 (Ayşenin İğne Oyaları) kaynak 2 https://m-visible.com

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...