El İşi Örnek

Komşularının 3 Çocuğunu Evlat Edindiler, Nedenini Öğrenince Ağlayacaksınız!

Komşularının 3 Çocuğunu Evlat Edindiler, Nedenini Öğrenince Ağlayacaksınız!

İyi komşular vardır, bir de Tisha ve Kevin gibi komşular vardır.Bir gün kapılarını komşuları Audrey çaldı.Audrey üç çocuk annesiydi. Kendini kötü hissetmeye başlayınca doktora gitti.

Doktor ekstra testler isteyince hastanede uzun süre kalmak zorunda kalacağını anladı. Ancak çocuklarını emanet edecek kimsesi yoktu.

Komşularını tanımamasına rağmen yine de çaresizce kapılarını çaldı.Audrey, beş çocuğu olan Tisha ve Kevin’den üç çocuğuna bir gece bakmalarını rica etti. Evleri tıka basa dolu olmasına rağmen yine de kabul ettiler.

Gergin bekleyişin ardından Audrey sonunda doktorundan telefon aldı.Maalesef haberler iyi değildi. Üç çocuk annesi kadın mide kanseriydi.Audrey sayılı günleri kaldığını biliyordu. Ölmeden önce çocuklarının güvende olduğunu bilmek istiyordu.

Tisha ile yakın olmasalar bile, öldükten sonra çocuklarını onlara emanet etmek istedi. Tisha ve Kevin ona olumlu cevap verdi.Acı gün geldi ve Audrey son nefesini verdi. Yine de son anlarında, komşuları çocuklarına bakacağından, huzurluydu.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...