El İşi Örnek

Köpek Havlayarak Bebeği Bezinden Çekiştirdi, Anne Dışarı Bakınca Korkunç Gerçeği Anladı

Köpek Havlayarak Bebeği Bezinden Çekiştirdi, Anne Dışarı Bakınca Korkunç Gerçeği Anladı

Hayvanları sevmeyen insanlarıda sevemez. Hayvan sevmeyen insanlardan her zaman korkun. Bu hayvancıklara zulüm edenlerin nasıl bir psikolojisi var anlamıyorum. Halbuki hayvanlar kadar sadık arkadaş ve dost yoktur.

Onlar biz insanların yaptıkları zulümlere bile karşılık olarak”İNSANLIK” yapıyor. Bu hikayedeki kahraman köpeğimizin yaptığı gerçekten çok güzel
Pitbullar kendilerini yetiştiren kötü sahipleri nedeniyle saldırgan köpekler olarak tanınıyorlar. Ancak doğru değil. Her şey nasıl yetiştirildiklerine bağlı.

8 aylık pitbull cinsi köpek Sasha sahiplerinin hayatını kurtardı.

Nana Chaichanhda bir gece köpeğinin kapıya vurmasıyla uyandı. Sasha ismindeki köpek Nana’yı uyandırmak için hem kapıya vurdu hem de yüksek sesle havladı.

Nana, Fox40’a “Kapıyı açtığımda bile havlamaya devam etti. İçimden ‘Hiç normal davranmıyor’ diye geçirdim. Komşumun evi çıkan yangınla kül olmuştu. Sasha da yangın için bizi uyarmaya gelmiş. Yataktan çıktıktan sonra olanların farkına vardım” dedi.

Korkan anne hemen kızının odasına gitti. Ancak Sasha ondan önce davranmıştı. Bebeği bezinden sürükleyerek kapıya kadar götürmüştü.

Nana, GoFundMe’ye “Sasha’nın böyle bir kahramanlık yapacağını tahmin edemezdim” dedi.

İtfaiyeciler olay yerine hızla varsalar da evi kurtaramadılar.Nana evini kaybetse de köpeği olmasa çok daha kötü şeyler olacaktı.“Her şeyimi ona borçluyum. O olmasa hem ben hem de kızım ölecektik” dedi.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...