El İşi Örnek

Küçük Kızın Neden Tuhaf Yürüdüğüne Anlam Veremedi – Yakından Bakınca Çok Öfkelendi

Küçük Kızın Neden Tuhaf Yürüdüğüne Anlam Veremedi – Yakından Bakınca Çok Öfkelendi

Çoğu anne ve baba çocuklarının üzerine titriyorlar. Ancak öyle ebeveynler var ki insanları çileden çıkarıyorlar.Fotoğraflar Teksas’taki Walmart isimli markette alışveriş yapmakta olan bir kadın tarafından çekildi. Şimdi binlerce insan kızına kötü davranan babayı eleştiriyor.


Erika Burch, Teksas’taki Walmart’ta alışveriş yapıyordu. Küçük bir kızın ilginç bir şekilde babasına doğru eğilmekte olduğunu gördü.Erika yakından baktığında gözlerine inanamadı. Baba küçük kızı saçından çekiyor bir yandan da market arabasını ittiriyordu.

Olay geçtiğimiz sene eylül ayında meydana geldi.Erika, CBS’e “Kız, babasına ‘Lütfen yapma! Canım acıyor! Lütfen yapma! Nolur dur! Nolur bırak saçımı!’ diyordu” dedi.Erika hemen babanın yanına gidip kızının saçını bırakmasını istedi. Adam ise Erika’ya kendi işine bakmasını söyledi. Erika ise hemen telefonunu çıkartıp fotoğraf çekmeye başladı.


Ardından Erika adamı polise ihbar etti.Maalesef polis olayın arkasında durmadı. Kızın zarar gördüğüne dair bir kanıt olmadığını söylediler. Ayrıca kızın vücudunda herhangi bir ize rastlanmadığını da ifade ettiler. Babanın, kızını disiplin etmekte özgür olduğunu savundular.

Erika yine de babanın kızına yaptığına sessiz kalamadı ve durumu Facebook’ta paylaştı.Olay, haber kanallarına yansıdı. Baba hakkında ise dava açıldı. Sosyal hizmetler de olaya dahil oldu.İyi ki Erika sessiz kalmamış ve durumu sosyal medyaya taşımış.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...