El İşi Örnek

Kürk Görünümlü Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Kürk Görünümlü Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Nako markasına ait özel ip ile yapılan bu model, özellikle kız çocukları için harika duracak bir yapı sergiliyor.Kürk Görünümlü Bebek Hırkası Nasıl Örülür

Etekleri sulu şekilde başlayan ve özel nakışları olan bu model, gerçekten hazır bir hırka gibi görünüyor.Etek bölümü için 7 ve katları şeklinde olmalıdır. 1 ters 1 düz klasik lastikle başlıyorsunuz. Modelin uygulamasına başlayalım.

İlk 7 ilmek normal şekilde örülüyor. Tersleri normal, düzleri alttan batarak Selanik şeklinde örüyorsunuz. Arka sırada da aynı şekilde lastikleri lastik olarak, ortadan batmaları yine ortadan batma şeklinde yapıyorsunuz.

Bu kürk örgü modelinin etek kısımlarında dalgalı bir su lastiği olmasını sağlayacak modelin açıklamasıdır.Bebeğin büyüklüğü ve boyuna göre diğer parçaları da oluşturarak, bu harika kürk görünümlü modeli hemen yapabilirsiniz.

Kürk Gibi Örgü Hırka Yapımı

Kürk Gibi Örgü Hırka Yapımıİplerin farlı şekillerde organize edilmesi, renk ve desen gibi hoş bir görünümü örgülerde de elde etmenize yardımcı oluyor. Videolu paylaşımlar sayesinde modellerin yapımları detaylı şekilde karşınıza geliyor. İpiniz ve yapmak istediğiniz model de hazır olduğunda sizler de hemen örgüye başlayabilirsiniz.

Farklı modeller yapmak ve incelemek için sitemizde ki diğer paylaşımlara da göz atabilirsiniz.

Kaynak: https://youtu.be/Pf0joln-06E (Nako İplikleri) https://m-visible.com

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...