El İşi Örnek

Motiflerin Muhteşem Mekik Tığ Oyasında Kullanımı

Motiflerin Muhteşem Mekik Tığ Oyasında Kullanımı

Bu hırka modeli ciddi anlamda talep gören bir model. Elinizden biraz olsun tığ tutmak geliyorsa, motifli hırka modeli artık sizin de gar dolabınızı süsleyebilir.

Özel günlerinizde bu şık ve hoş modeli sizler de kullanabilirsiniz. Detaylarını inceleyerek hemen yapımını sizler de başarabilirsiniz.

Muhteşem Tığ İşi Motiflerin Yapımı

Serum halkası, ipleriniz, tığınız, bir adet çakmak ve ipleri kesmek için makas.Tığa bir ilmek ile başlayın. Bir serum halkasını tığa geçirin. Halkanın her yerini dolduracak şekilde sık iğne yapın.

2 zincir çekin ve ikinci serum halkasını da aynı şekilde doldurun.Toplam 4 adet sıralı yaptıktan sonra göbek kısmını yapacaksınız. Bu şekilde beğeni kazanan motifli hırka yapımı için gerekli olan çiçekleri sizler de yapabilirsiniz.

Son yaprağı da yaptıktan sonra iki zincir alıp en baştaki halkanın dibine batın ve kapatın. İpi kesin ve bitirin.

Beyaz ip ile ya da istediğiniz renkle, ipi iki kat yaparak, yaprakların bir altından bir üstünden dolayarak motifleri birleştirin.

Motiflerin Muhteşem Mekik Tığ Oyasında KullanımıYapımı oldukça zevkli olan bu minik çiçekler ile yazma oyaları yapmak ya da harika örgüleri süslemek için kullanabilirsiniz. Motifleri dilediğiniz şekilde birleştirebilir, değişik süs eşyaları, havlu kenarları da yapabilirsiniz.

Özel Motiflerin Yapım Videosu

Yaratıcılığınızı değişik boyutlarda değerlendirebileceğiniz bu özel motif, sizlere çok güzel model seçenekleri de sunacak. Ayrıca bu modeli motifli hırka video anlatımı sayesinde çok şık bir hırkaya da dönüştürebilirsiniz. Değişimi kendiniz ayarlayabilir, bambaşka seçenekleri de yaratabilirsiniz.

kaynak https://m-visible.com Kaynaklar: https://youtu.be/9txoQGhVsG8 ve https://youtu.be/iGB9NUqkYyk (tig.oyalarim)

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...