El İşi Örnek

MUSLUK TAMİRCİSİ

MUSLUK TAMİRCİSİ

Musluk tamirciliği yapan yakışıklı bir gencin başından şöyle bir olay geçmişti: Bir gün gencin dükkanına gelen bir bayan, evinde tamir edilecek musluklar olduğunu söylemişti. Bunun üzerine beraber eve gitmişlerdi. Eve geldiklerinde kadın kapıyı arkadan kapatmış ve delikanlıyı kendine davet etmişti.

Delikanlı bu ç-irkin teklifi kabul etmeyince: – Bak bağırırım, bana s-aldırdı, derim, şeklinde t-ehdit etmişti delikanlıyı. Delikanlı bunun üzerine: – Peki kabul ediyorum; fakat benim tuvalete gitmem lazım, diyerek ayrılmıştı kadının yanından. Tuvalete giderek yüzünü, ellerini, elbiselerini p-isliğe bulaştırmıştı.

Çıktığında onu bu v-aziyette gören kadın t-iksinmiş ve: -Git, seni görmek istemiyorum, diyerek k-ovmuştu. C-ehennemin d-ehşetli a-teşleri yerine dünyada pisliğin bulaşmasına z-erre kadar aldırmayan genç, az bir p-isliğe bulanarak, daha büyük bir p-islikten kurtulmuştu.

Bunun ardından evine gitmiş ve temizlenmişti. O gece rüyasında gördüğü n-urani bir zât, ona şu müjdeyi vermişti: -Evlâdım, seni tebrik ederim! Ben Hz. Yusuf’um. C-ennette bana komşu olacaksın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...