El İşi Örnek

Oğlu Annesinin Kucağına Bebeği Verdi – Bebeğin Kim Olduğunu Öğrenince Aklını Oynattı

Oğlu Annesinin Kucağına Bebeği Verdi – Bebeğin Kim Olduğunu Öğrenince Aklını Oynattı

Eva için sıradan bir Pazar günüydü. Marketten gidip bir şeyler aldı ve eve geri döndü.Birden kapı çalındı. Kapıyı açtığında ise karşısında Hawaii’deki tatillerinden dönen oğlu ve gelinini buldu.2008 yılından beri Donny ve kız arkadaşı Miranda Hawaii’deki ABD askeri üssünde çalışıyorlardı

Ancak Miranda ve Donny elleri boş gelmedi. Yakın zamanda Melissa isimli bir kızı evlat edinmişlerdi. Eva başta çok şaşırdı. Sonra da çocuğun torunu olduğunu ve artık babaanne olduğunu anladı.

Miranda, WTHR News’e “Evrak işleriyle uğraştığımızdan çocuğu evlat edinebileceğimiz kesin değildi. Bu nedenle her şey kesinleşmeden bir şey söylemedik.

Gerçekleşmezse diye kimseyi umutlandırmak istemedik. Zorlu bir süreci geride bıraktık. Melissa’yı sonunda evlat edineceğimiz kesinleştiğinde herkese sürpriz yapmak istedik” dedi.

Donny tam on gün boyunca bu sırrı annesinden saklamayı başardı. Miranda da sürpriz yapmak için kayın validesinin evinin yolunu tuttu. Babaanne olan Eva’nın torununu ilk kez kucağına aldığı anlar paha biçilemez. Hemen izleyin!

Anneye harika bir sürpriz olmuş. Kadının torununu ilk kez gördüğü andaki sevinci kelimelerle anlatmak yetersiz kalıyor. Hemen paylaşın!

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...