El İşi Örnek

Ölüm Döşeğindeki Oğluna Böyle Sarıldı – Buna Neden Olan Şeyi Öğrenince Şok Oldu

Ölüm Döşeğindeki Oğluna Böyle Sarıldı – Buna Neden Olan Şeyi Öğrenince Şok Oldu

Özellikçe gençken hepimiz pişman olacağımız kararlar vermişizdir. Bunun en büyük nedeni de sonucunu hesaplamadan hareket etmememizdir.

Maalesef küçücük bir hata bile hesaplamazsanız canınıza mal olabiliyor. Sherri Kent isimli acılı annenin 22 yaşındaki oğlu fentanil isimli uyuşturucu maddeyi deneyip aşırı dozdan hayatını kaybetti.

Bu senenin başlarında 22 yaşındaki Michael Kent, Kanada’nın Kelowna şehrindeki bir adamla tanıştı ve kendisinden uyuşturucu aldı. Michael uyuşturucuyu hemen denedi. Michael’ın uyuşturucuya nasıl kötü tepki verdiğini gören adam olay yerinden hemen uzaklaştı.

Huffington Post’ta yazılanlara göre adam 20 dakika sonra geri döndüğünde Michael’ı bilinçsiz halde ve dudakları mor halde bulmuş. Acilen hastaneye kaldırılan Michael hayatını kaybetmiş.

Michael, eroinden 50-100 kat daha güçlü olan fentanil isimli uyuşturucu maddeyi almış. Drugabuse isimli internet sitesinde yazanlara göre bu ilaç kronik ağrı çeken hastalara veriliyormuş.

Michael’ın annesi 22 yaşındaki oğlu hayatını kaybetmek üzereyken ona son bir kezz sarıldı ve aklına Michael gibi hayatını kaybeden gençler geldi.

Daha fazla ailenin konu hakkında bilinçlenmesi için Sherri, oğluna sarılırken çektiği fotoğrafı Facebook’ta paylaştı. Fotoğrafın altına ise herkesin okuması gereken şu mesajı yazdı:

“Oğlum Michael aldığı fentanil isimli uyuşturucu madde nedeniyle aşırı dozdan hayatını kaybetti. Oğlum Michael bağımlı değildir. Bir kez hata yaptı ve hayatını kaybetti.

Sizi, Kanada’da her gün 5-7 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan bu uyuşturucu hakkında bilgilendirmek istiyorum. Günümüzde maalesef çocuklarımızı uyuşturucudan korumak giderek güçleşiyor.

Oğlumu talihsiz bir şekilde kaybettim ve şimdi bütün ebeveynlerin konu hakkında bilgilenmesi ve bilinçlenmesini istiyorum. Fentanil bir numaralı uyuşturucu ve Kanada’da gençleri zehirlemeye ve öldürmeye devam ediyor. Başka bir trajedinin önüne geçmek için yazdıklarımı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın”

Michael geçtiğimiz mart ayında hayatını kaybetti. Sherri’nin fotoğraf ve uyarı içeren gönderisi 110 bin kişi tarafından paylaşıldı. Sherri, diğer ebeveynleri konu hakkında uyardığı için herkes tarafından tebrik ediliyor. Yorumlardan birinde, “Paylaşımınız için teşekkürler. Umarım ki bu sayede birilerinin hayatı kurtulacaktır” dendi.

Sherri’nin mesajını tanıdıklarınızla paylaşarak bu ölümcül uyuşturucu madde hakkında bilgilenmelerini sağlayın. Hiçbir ebeveyn evlat acısını tatmamalı. Hele ki bu acı uyuşturucudan kaynaklanıyorsa…

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...