El İşi Örnek

Örgü Bebek Battaniyesi Yapımı – Tığ İşi Bebek Battaniyesi Yapımı

Örgü Bebek Battaniyesi Yapımı – Tığ İşi Bebek Battaniyesi Yapımı

Battaniyemizin zorluk derecesi 1 yani yeni başlayan arkadaşlarımız bile gayet rahat örneğimizi çıkara bilir Ben her zaman ki gibi sizler için malzemelerimizi saymak istiyorum.

Malzemeler İp (cotton ip kullanmanızı tavsiye ederim resimde göründüğü gibi modeli daha zengin gösteriyor) Tığ biz 3,5 nolu tığ kullandık Battaniyemizi tek renk üstüne çalışabileceğiniz gibi rengarenk de çalışmanız mümkün mesela 2-5-7 sırada da bir renk değiştirebilirsiniz. Evet başlayalım artık sizlere bu şemayı paylaşmak istedim önce .Modelimiz tekrardan ibaret önemli olan elinizin her örgü elinize alışta aynı sıklıkta gide bilmeniz .Şimdi yeni başlayan arkadaşlar bu gün daha sıkı örerlerken bazen ertesi günü daha bol öre biliyorlar bu noktaya dikkat ettiğiniz takdirde sorun yaşamayacağınızı sanıyorum.

Modelimiz 3 ve katları şeklinde .Ne kadar uzunluk istiyorsanız o kadar zincir çekiniz biz 18 zincir çektik modelde ve solak arkadaşlarımız için resimledik bu sefer .Sağ elini kullanan arkadaşlarımızın kafası karışmasın sizde tam tersi olarak uygulayacaksınız.

Hanımlar bundan sonrası için resim galerimizde her bir resmin altında açıklamaları yazacağım.Tığ işi yıldız motifi bebek battaniyesi yapımı. Anlatımlı resimli galeri

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
loading...