El İşi Örnek

Patik Modeli İki Şişle Ajurlu Patik Modeli Nasıl Yapılır

Patik Modeli İki Şişle Ajurlu Patik Modeli Nasıl Yapılır

Gördüğünüz gibi patiğimiz oldukça şık bir model. Gerek örgü örneği gerekse üst üste gele bu kısmı batiğe farklı bir hava katıyor. Özellikle çeyizlere çok yakışır nasıl yapıldığını isterseniz hep birlikte görelim.

Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi ister patiklerinizi incilerle veya düğmelerle süsleyebilirsiniz. Ayrıca örgü motifler yaparak bu kısımlara iliştirebilirsiniz. Temel olarak göstermesi bizden geliştirmesi sizden

Ben bu sefer krem rengi bir iple yapmak istiyorum daha anlaşılır olması için Tunç marka renk kodu burada yazıyor iki buçuk numara da şişler ile ördüm. 26 ilmek atarak şiş işi patiğimize başlıyoruz. 26 ilmek atacak kadar uzunlukta bir bırakıp ilmeklerimizi atmaya başlayalım.

Buradaki patiği örme aşamasını ister kendi bildiğiniz şekilde ilmek atarak isterseniz bana bakarak yapabilirsiniz. Tercih tamamen sizindir. Eğer örgüde ilerlemiş bir bayan iseniz youtube videosunu hızlandırabilir veya daha yavaş çekim yapabilirsiniz

Patiğimiz bittiğinde bu şekilde düğmeler dikmek istiyorum hemen nasıl olduğunu görelim arka tarafta normal dikiş ipi ile dikiyorum bunu. Çünkü düğmelerin dediklerinden öyle iğneleri geçmiyor. Bir şekilde ilk dövmemi diktim devamında buralara da birer tane düğme dikebilirsiniz isterseniz. Sadece iğne yardımıyla buraya sabitleyin. Hemen yapalım isterseniz düğmelerini diktim son dilimi de alttan buraya birleştirdim bakın gördüğünüz gibi çok şık bir patiğimiz oldu.

https://www.elsanatlarivehobi.com

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...