El İşi Örnek

Pirinç Suyunun İnanılmaz Etkileri !!!

Pirinç Suyunun İnanılmaz Etkileri !!!

Pilav yada çorba yaparken kullandığımız pirinçleri yıkadığımız suyu lavabodan dökerek ziyan ediyorduk şimdi bu yazımızı okuduktan sonra bunu yaparken 2 kere düşüneceksiniz.

Yıkadığımız bu suda bulunan pirincin nişastasının içinde vitamin, mineral ve anti oksidonlar bulunmaktadır.Kahverengi Şeker Eklersiniz Meyve Suyu Oluyor

Pirincin süzülen bu suyu ile kahverengi şekeri karıştırırsanız harika bir meyve suyu olur. ve hatta meyve suyunun içindeki vitaminlerden kat ve kat etkili olacaktır.

İshal İçin harika bir İlaç

Nişasta bakımından zengin olan bu su Diyare (İshal) durumlarında bağırsak mukozasına direkt etki ederek ishali anında keser.

Cilt Üzerinde İnanılmaz EtkiliGüneş yanıklarının üzerine pamukla sürüldüğünde acısını dindirecek ve çabuk iyileşmesini sağlayacak.

Yaşlanma sürecini azaltarak hücrelerin büyümesini sağlar.İltihaplı ağrıların olduğu bölgelere ılık olarak pamukla uygulandığında ağıyı kesecektir.

Aknelerin ve Siyah noktaların yarattığı gözenekleri sıkılaştırır.Süt Üretimini ArtırırÖzellikle emziren annelerde süt üretimini artırır ve sütü olmayan annelere şifa kaynadığıdır.

 

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...