El İşi Örnek

Saçlarınızın Çılgın Olacak Saç düşmesi azalacak, saç daha güçlü olacak ve 30 gün sonra yeni saç parçalarını görürseniz şaşırmayın

Saçlarınızın Çılgın Olacak Saç düşmesi azalacak, saç daha güçlü olacak ve 30 gün sonra yeni saç parçalarını görürseniz şaşırmayın

Güzellik ve kadınlık simgesi olarak düşünülen herhangi bir şey varsa, saç muhtemelen listenin başında gelir. Ancak kuru, hasar görmüş ve ihlal edilmiş tüyler çok yaygınlaştı. Bu tür boyama ve kurutma gibi yaygın tedaviler altta yatan nedenlerdir. Sonra birçok kadın da saçlarını demirlendiriyor ve çoğu da onlara uygun bakım vermiyor. Saç dökülmesi, tüm bu nedenlerle, stres ve hatta vücut değişiklikleri yüzünden böylesine yaygın bir sorun haline gelmiştir.

Saç dökülmesinden bıktıysanız ve saçınızın güzelliğini kaybettiyseniz, saç dökülmelerinizden kurtulabileceğiniz bir şampuan burada. En iyi şey, ev yapımı bir şampuan olmasıdır.

Bu şampuan yapmak çok kolaydır. Ve yüzde yüz verimlilik var. Birkaç yıkama gerektirecek, ancak o zaman çarpıcı sonuçlar göreceksiniz. Saç düşmesi azalacak, saç daha güçlü olacak ve 30 gün sonra yeni saç parçalarını görürseniz şaşırmayın. Çok yakında hacim kazanacak ve seveceksiniz!

malzemeler

Ev yapımı şampuanınız için aşağıdaki malzemeleri gerektirecektir:– Nettle Damla – 30 ml – Nettle Şampuanı (düz 750) – Castor Oil – 50 ml – Panthenol (sulu çözelti) – 100 ml– AD damla (sulu çözelti) – 30 ml– Vitamin B – 2 flakon

Talimatlar:

Tüm panthenol’ü (100ml) ısırgan şampuanına (750 ml) ekleyin. Daha sonra, tüm ısırgan damla ve AD damla ve hint yağı ekleyin.

Bu Şampuanın Faydaları

Saç ve kafa derisi için bu şampuanı “vitamin bombası” olarak adlandırmak yanlış olmayacaktır.

Malzemelerinin faydaları aşağıdaki gibidir:

ısırgan

Nettle başınızın derisinde kan dolaşımını hızlandırmada yardımcı olacaktır. Yaptığı diğer bir şey, metabolizmanın iç epidermis içinde hızlandırılmasıdır. Diğer malzemeler ısırgan otlarıyla karıştırıldığında emilimini hızlandırmada yardımcı olacaktır.

Kafa kayağınızın düzgün çalışmasını sağlamak için yardımcı olacaktır. Rejeneratif süreci teşvik etmede de yardımcı olacaktır. Bütün bunlar, içinde bulunan pantotenik asit (vitamin B5) nedeniyle gerçekleşir.

Hint yağı

Castor Oil, serbest köklerin hem baş kökü hem de cilt üzerindeki zararlı etkilerini önlemeye yardımcı olur. Bunun sebebi E vitamini ve risinoleik asidin varlığıdır. Önemli antioksidan olan E vitamini, serbest radikallere karşı etkili.

Castor yağı ayrıca, rejeneratif özelliklerinden dolayı antifungal ve antibakteriyel faydalara sahiptir. Bu, kepekle mücadelede yardımcı olur. Yağ, aynı zamanda başınızın derisinde bulunan herhangi bir enflamasyonla savaşıyor. Aynı zamanda başın üzerindeki ölü hücreleri yok edecektir.

Vitamin B Kompleksi

Bu vitamin saçınızı beslerken ve sertliklerini gidermek için faydalıdır.

Bu ev yapımı şampuanla ilgili deneyimim:

Bu ev yapımı şampuanı yaklaşık 3 ay önce hazırladım ve o zamandan beri kullanıyorum.

Çok faydalı bulduk. Saç dökülmesinden artık acı çekmiyorum. Saçlarım hayatlarını geri kazandı ve parlak ve yumuşaktılar.

Saçlarım da şimdiye kadar olduğundan daha iyi büyüyor.

Kullanmadan önce bu şampuanı iyi salladığınızdan emin olun. Saçınıza koymadan önce avuca biraz koyun. Daha sonra birkaç dakika boyunca masaj yapın ve terk edin. Birkaç dakika bırakıldığında, harekete geçer. Sonra yıkayın.

Kuru saçlarınız varsa, rejeneratör veya maske uygulamanız önerilir. Ama buna ihtiyacım yoktu. Bu yüzden karar vermek sizin için.

Saçınız çok kuru ise, bu şampuana 1/2 şişe ısırgan damlası eklemelisiniz. Bunun nedeni, ısırganın saçları daha da kurutması için gücü olmasıdır.

Saç dökülmesinden muzdarip misiniz? Önerimimi al ve ısırgan otu almaya başlayın. Hormonal durumunuzu kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Vücudunuzda demir azalması olup olmadığını unutmayın, saç dökülmesine neden olabilir.

Bu şampuan, yakınınızdaki uygun bir pazardan satın alabilirsiniz. Diğer tüm malzemeler eczaneden temin edilebilir.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...