El İşi Örnek

Sadece Parmaklarınızı Kullanarak 5 Dakikada Yapacağınız Bu Egzersiz Enerji Seviyenizi Düzenleyecek

Sadece Parmaklarınızı Kullanarak 5 Dakikada Yapacağınız Bu Egzersiz Enerji Seviyenizi Düzenleyecek

Parmaklarımızdan geçen bir çok enerji yolu vardır. Parmaklarımızdan vücudumuza yeni bir enerji akışı ahengi getirebiliriz.Örneğin yalnızca sağ veya sol elinizle karşıdaki kişinin baş parmağını tutar ve hafifçe basınç uygularsanız, bu, karşınızdaki kişinin hemen rahatlamasını sağlayacaktır.Aşağıdaki talimatlar sayesinde bu uygulama hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz:Endişeyi ve depresyonu yok etmek için elinizle baş parmağınızı birkaç dakikalığına tutun.

Bunu yapmak ayrıca sindirim ve strese de iyi gelir.

Korkuyu ve özeleştiriyi yok etmek için işaret parmağınızı tutun. Bunu yapmak ayrıca çenenize, dişlerinize, diş etlerinize ve sırt ağrılarınıza da iyi gelecektir.Öfkeyi ve asabiliği yok etmek için orta parmağınızı tutun. Bu aynı zamanda yorgunluğa, görme kabiliyetinize, baş ağrısına ve kararsızlığa da iyi gelecektir.

Mutsuzluk ve kederi yok etmek için yüzük parmağınızı tutun. Orta parmağı tutmak kulaktakiçınlamaya, cilt problemlerine, aşırı balgama ve negatif tutumlara da iyi gelecektir.Endişeyi yok etmek için serçe parmağınızı tutun. Serçe parmağı tutmak şişkinliğe ve kalbe de iyi gelir.Jin Shin Jyutsu yapmanın genel faydalarından bazıları şunlardır:

– Ağrıları giderir. – Rahatlatır. – Uykunuzu düzene sokar. – Endişeyi azaltır. – Stresi azaltır. – Kan dolaşımını hızlandırır.– Konsantrasyonu arttırır.– Bağışıklık sistemini güçlendirir.– Vücudun yenileme görevini arttırır.– Detoks etkisi yaratır.Daha sağlıklı bir hayat yaşayabilmek için bu basit egzersizleri günlük olarak yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...