El İşi Örnek

Saraylara Layık Tığ İşi Havlu Kenarı Modeli Anlatımı

Saraylara Layık Tığ İşi Havlu Kenarı Modeli Anlatımı

Bu farklı havlu kenarı modeli kolay ve zevkli yapımı ile sizlerin de beğenisini kazanacak türden. Harika modelleri sitemizde bulabilir ve daha fazlasını inceleyebilirsiniz.

Saraylara Layık Tığ İşi Havlu Kenarı Modeli Anlatımı Gerekli olan malzemeler için uygun numarada tığ. 4 farklı renk ve mutlaka bunlardan biri dalları gösterecek olan yeşil olsun. Bir de 5 numara şiş lazım.

Bu havlu kenarı oyası çok talep gören bir model.

Taban kısmını yaparak başlayacaksınız. 15-20 kadar zincir yeter. Tabanda ki dilimli modeli yaparak aralarına çiçekler yapılacağı için ona göre işlemlere başlıyoruz.

Beyaz zemin bittikten sonra, renkli naylon iplerimiz ile detaylı şekilde videoda izleyeceğiniz çiçek modellerini yapabilirsiniz.

Bu tür modellerin detayları videoları ancak izlenerek anlaşılmaktadır.Çiçekleri ekledikten sonra, oyanızı güzelce ütüleyebilir, daha sonra havlunuza da ekleyebilirsiniz.

Tığ İşi Havlı Kenarı Anlarımı Videosu

Her ne kadar hazır havlu kenarı oyaları varsa da, el emeği olanlarının daha güzel durduklarını biliyoruz. Bu hoş ve beğeni kazanan modelleri sizler de artık yapabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz havlu kenarı modeli oldukça güncel. Bu modeli ilk yapanlardan biri de siz olmak istemez misiniz?

Kaynak: https://youtu.be/NUKVKvJp1-c (Oya ve Dantel Dünyası) kaynak 2 https://m-visible.com

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...