El İşi Örnek

Sıcak Havada Bebeğini Arabada Bıraktı – Döndüğünde Bakın Nasıl Tepki Aldı

Bazı anneler ellerinden gelen her şeyi yapmalarına rağmen daha iyi bir anne olabileceklerini düşünürler. Her anne çocuğu için saçını süpürge eder. Ancak maalesef bazı istisnalar da yok değil.

Arkadaşlarıyla kahve içmek için kafeteryaya girmeden önce bebeğini aracında bırakan bu anne de onlardan biri.Annenin yaptığı sorumsuzca davranış videoya alındı. Videoyu görenler anneye tepkiler yağdırdılar.

Telivisan.News’ten aktarılanlara göre geçtiğimiz hafta Meksikalı bir anne arkadaşlarıyla kahve içmek için gittiği kafeteryaya girmeden hemen önce bebeğini aracının içinde bırakmış.

Yoldan geçenler aracın içinde tek başına oturan bebeğin ağlamakta olduğunu gördü. Aracın kapıları da kilitliydi ve bebeğin çıkaramıyorlardı. Üstelik güneş bebeğe dimdik geliyordu.

Neyse ki insanlar anneyi yakındaki bir kafeteryada buldular.Anne aracına döndüğü esnada insanlar ona hakaret etmeye başladılar.

Olanlardan utanan anne herkesten özür diledi ve kendisini videoya alınmamasını rica etti.Videoda birisinin, “Zavallı bebek. Kıpkırmızı olmuş!” dediği duyuluyor.

Bir diğeri de “Aptal kadın! Bebeğini yanına alsana!” diyor.

Anne bebeğini rahatlatmaya çalışırken bir başkası da ‘Yılın annesi!’ diye bağırıyor. İnsanlar, yılın annesi anlamına gelen #MadreDelAño etiketiyle internette yorumlarını ve fotoğrafları paylaşıyorlar.

İşte o anlar:

Bazıları annenin kimliğini gizli tutma hakkı olduğunu ve videonun paylaşılmasının yanlış olduğunu düşünüyor.

Öte yandan diğerleri de bunun önce kadına sonra da diğer annelere ders olması için videonun paylaşılmasını haklı buluyor. Maalesef bir bebeğin sıcak havada aracın içinde tek başına bırakıldığı ilk olay değil bu.

Olaya dair görüşlerinizi yorum yaparak belirtmeyi unutmayın. Bunun büyük bir sorumsuzluk olduğunu düşünüyorsanız paylaşın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...