El İşi Örnek

ŞOKTA YENİ FIRSATLAR ! YEPYENİ KATALOG YAYINLANDI..

ŞOKTA YENİ FIRSATLAR ! YEPYENİ KATALOG YAYINLANDI..

Bu hafta yayınlanan ŞOK kampanya kataloğu incelememiz başlıyor Her hafta karşımıza düzenli olarak iki defa ŞOK Aktüel Ürün fırsatlarının yer aldığı ürünler ile çıkan marka önümüzdeki hafta içi için geçerli olacak detaylarını paylaştı.


Geçtiğimiz haftaya ve özellikle hafta sonu indirimlerine kıyasla gerek ürün çeşitliliği gerek indirim oranları ile dikkatleri üzerine çeken listeyi yazımızın devamında siz evinizden dahi çıkmadan diğer markalarla fiyat kıyaslaması yapabilin diye paylaşacağız.

Yazımızın devamında ayrıca indirim listesinde yer alan fiyat avantajıyla dikkatleri üzerine çeken haftanın ürünü özelliklerini de paylaşacağız. Market bünyesinde hazırlanan indirimler özellikle çeyiz hazırlığında olan genç kızların ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılamalarının önünü açacak ürünleri içermektedir. Süpermarketler arasında önde gelen markalardan birisi de Şok Marketler zinciridir.


Şok Market gıda ve gıda ile ilgili ürünlerin içinde bulunduğu büyük bir ürün yelpazesiyle sizler için seçime sunulmuştur. Şok Marketlerde süt, süt ürünleri, şekerleme, ekonomik aktüel ürünler, sosis, şarküteri, peynir, ekmek, çikolata, meyve suları, satın alabilirsiniz. Şok marketler zincirinde aktüel ürünler ile indirim sistemi oluşmaktadır ve çeşitli ürünlerle müşterilere hizmet vermektedir.

Şok Market gıda ve gıda ile ilgili ürünlerin içinde bulunduğu büyük bir ürün yelpazesiyle sizler için seçime sunulmuştur. Şok Marketlerde süt, süt ürünleri, şekerleme, ekonomik aktüel ürünler, sosis, şarküteri, peynir, ekmek, çikolata, meyve suları, satın alabilirsiniz.


Şok marketler zincirinde aktüel ürünler ile indirim sistemi oluşmaktadır ve çeşitli ürünlerle müşterilere hizmet vermektedir.

Şok aktüel ürünler her hafta salı günü ve cumartesi günü aktif olan iki farklı aktüel ürünler broşürü bulunmaktadır. Aktüel ürünler kataloğunda her hafta onlarca üründe birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler bulunmaktadır. Aktüel ürünler broşürü haftanın fırsatları adıyla yayınlanmaktadır.


Şok’un kendi ürettiği ve ürettirdiği markalar süt ve süt ürünleri için Mis, sofra lezzetleri için Anadolu Mutfağı, unlu mamülleri için Piyale, kuruyemişler için Amigo gibi onlarca markalar olarak marketlerde satışa sunulmaktadır. Bunlara ek olarak Karmen, Crown, Tempo, Peki, Taşkale, İnci, Ebru, Beyaz Güvercin, Lezz Cafe, Bizim Vatan, Lio, Deren, Mintax ve Evin gibi markalar da satışa sunulmaktadır. Şok bu markaları ürettirirken kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri satışa sunulmaktadır.


Şok Market gıda ve gıda ile ilgili ürünlerin içinde bulunduğu büyük bir ürün yelpazesiyle sizler için seçime sunulmuştur. Şok Marketlerde süt, süt ürünleri, şekerleme,

ekonomik aktüel ürünler, sosis, şarküteri, peynir, ekmek, çikolata, meyve suları, satın alabilirsiniz. Şok marketler zincirinde aktüel ürünler ile indirim sistemi oluşmaktadır ve çeşitli ürünlerle müşterilere hizmet vermektedir.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...