El İşi Örnek

Spora Yeni Yazılan Ve Fazlalıkları Olan Kadınla Dalga Geçenlere Altın Kalpli Biri Böyle Cevap Verdi

Spora Yeni Yazılan Ve Fazlalıkları Olan Kadınla Dalga Geçenlere Altın Kalpli Biri Böyle Cevap Verdi

Yeni yıla yeni umutlar ve kendimize verdiğimiz yeni sözlerle girdik. Belki de bu yüzden spor salonu üyeliklerinde artma yaşandı.

Düzenli olarak spor yapmanın faydaları saymakla bitmiyor. Hem yaşınızı o yaştaki sağlıklı bir insan gibi yaşıyor hem de gençleşiyorsunuz.

Spor salonuna yeni yazılanlardan birinin başına gelen üzücü olay Reddit’te paylaşıldı. Okuyunca siz de üzüleceksiniz.Olayı Reddit’te paylaşan kullanıcı olanlara direk kendisin tanık oldu ve olanları şöyle aktardı:

“Bu da oldu. Bu sabah spor salonundaydım. İki kadın ve bir adamdan oluşan bir grup spora yeni başlayan bir kadına bakarak kahkahalar atmaya başladılar. Başta ne olduğunu anlayamadım. Kulağımda kulaklık vardı. Gruptaki kadın, spora yeni başlayan kadının videosunu çekmeye başlayınca olayın farkına vardım.

Kendisiyle dalga geçilen kadının gözleri oldu. Koşu bandından indi ve soyunma odasının yolunu tuttu. Ben de elimdeki dambılları bırakıp kendisini takip ettim. Soyunma odasına girmeden kadını yakalamayı başardım. Kadın ağlıyordu. Hareketlerden bazılarını bilmediğini ama deneyerek öğrenmeye çalıştığını söyledi.”

“Bir süre önce fazlalıkları olan annesini geçirdiği kalp krizi sonucunda kaybettiğini söyledi. Doktor, eğer kilosuna dikkat etmezse ve spor yapmazsa onun da başına aynı şeylerin gelebileceğini söylemiş. Ben de ona hepimizin başladığında amatör olduğunu ve zamanla hareketleri öğrendiğimizi söyledim. Benimle beraber spora devam etmesini ve ona hareketleri yavaş yavaş öğreteceğimi söyledim. Çünkü yıllar önce ben de onunla aynı noktadaydım. Birden gülümsemeye başladı. Onunla dalga geçen kişilerin üyelikleri de iptal edildi. Bense yeni bir arkadaş kazandım.

Eğer o gün orada ona yardım eden ben veya bir başkası olmasa muhtemelen bir daha asla spor salonuna dönmeyecekti. Lütfen insanlara böyle davranmayın. Onlarla konuşmak zorunda bile değilsiniz. Gülümsemeniz yeter. Herkes buraya sağlıklı olmak ve stres atmak için geliyor. Pozitif olun ve insanları incitmeyin. Birilerinin hayatını iyi ya da kötü anlamda değiştiriyor olabilirsiniz.

Spora yeni başladıysanız ve kişisel antrenör ile çalışacak kadar bütçeniz yoksa başta her şeyi bilmemeniz gayet normal. Unutmayın ki kimse bu hareketleri doğuştan bilmiyordu.Gerçekleşen olayı paylaşarak insanların bundan ders çıkarmasını sağlayın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...