El İşi Örnek

Tığ İşi Dal Üstünde Çiçek Oya Örneği Anlatımı

Tığ İşi Dal Üstünde Çiçek Oya Örneği Anlatımı

Değişik bir şekilde yapan dal üstünde çiçek yapımı modeli, yazmalarınızda inanılmaz şık ve görselleri elde edebilirsiniz. Motifleri yaptıktan sonra modeli elde etmek için zemine monte ediyorsunuz. Zevkli ve gerçekten dikkat çekici bu model ile çok özel sonuçları alacaksınız.

Tığ İşi Dal Üstünde Çiçek Oya Örneği Anlatımı

6 zincir ile küçük bir halka elde ediyorsunuz. 6 zincir çekin, başına alın halkaya girip çıkın. Araya 3 zincir çekin. Başa bir dolayın, halkaya girin ve iki şekilde çıkın. Toplam 5 yuva yapın.

İlk yuvaya sık iğne ile devam edin. Başına bir alın sonra iki ve sonra iki şeklinde devam edin.6. tırabzan için 3 zincir çekip yuvaya girip kapatın.

Bu şekilde dal üstünde çiçek oyası anlatımı devam ederken, çiçeğin yapımı da gelişerek büyüyecekBu şekilde çiçekleri toplam da bitirin. Motifleri yazmaların tığ batısını yapın ve ikinci sırayı yaparken, motifi monte edin.

2 adet zincir çekin, pimpirik yapın ve iki ile iki alın, 5 zincir yapın. Araya 1 zincir yapın yine ikiye iki alın. Motifi monte edip işlemi tekrarlayın.

Tığ Oyası Modeli Videosu

Beğeni kazanan modeli, farklı renklerde çiçekler ile yapın. Zemini yeşilin tonlarından oluşturabilirsiniz. Daha detaylı şekilde işlemleri izlemek isterseniz tığ işi çiçek modeli videosu sizlere sunulmuştur. Videoda detayları bulabilir, hızlı şekilde modelin yapını izleyebilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin.

Kaynak: https://youtu.be/INm-d5z_-vI (Oya ve Dantel Dünyası) https://m-visible.com

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...