El İşi Örnek

Üçüzlerini Sağlıklı Bir Şekilde Dünyaya Getirdi – Aylar Sonra Üçüzlerinin Hakkında Öğrendiği Gerçek Anneyi Şok Etti

Üçüzlerini Sağlıklı Bir Şekilde Dünyaya Getirdi – Aylar Sonra Üçüzlerinin Hakkında Öğrendiği Gerçek Anneyi Şok Etti

Üçüzlerini Sağlıklı Bir Şekilde Dünyaya Getirdi – Aylar Sonra Üçüzlerinin Hakkında Öğrendiği Gerçek Anneyi Şok EttiBecki-Jo Allen ve kızı Indiana, İngiltere’de yaşıyor.

View this post on Instagram

Love my queen ❤️

A post shared by Becki-jo allen (@beckijo92) on

Bir gün Becki-Jo’nun midesi bulanmaya başladı ve hamile olduğundan şüphelenmeye başladı.

Doktora göründüğünde üçüzleri olacağını öğrendi. Ancak bu sıradan bir üçüz gebelik değildi. 200 milyonda bir görülüyordu. Becki-Jo ve kızı Indiana, Liverpool’un dışında yaşıyor. Hayatları onlar için gayet güzel gidiyordu. Becki-Jo vücudunda tuhaflıklar farketmeye başladı. Sık sık midesi bulanıyordu.

View this post on Instagram

???

A post shared by Becki-jo allen (@beckijo92) on


Becki-Jo, Liverpool Echo’ya “Sürekli midem bulanıyordu ve başım ağrıyordu. Doktora randevu aldım. Derken üçüzlere hamile olduğumu öğrendim. Hayatımın en büyük sürpriziydi” dedi.

Anne hem şaşırmıştı hem de mutluydu. Indiana’nın üç kardeşi olacaktı. Becki-Jo hamilelik süresi boyunca ailesinden ve sevdiklerinden destek aldı.


Hamileliğinin 31. haftasında sezaryenle üç bebeğini dünyaya getirdi. Erken doğum gerçekleştiği için bebekler oldukça küçüktü.

İçlerinden en zayıfı olan Rocco 1.5 kiloydu. Diğer kardeşleri ondan biraz daha kiloluydu.

Zayıf olmaları nedeniyle altı hafta daha hastanede kalmaları gerekiyordu.


Üçüz gebeliklerde, doğum sırasında komplikasyonlar oluştuğundan bebeklerinin üçünün de hayatta kalma olasılığı biraz zayıf.Becki-Jo’nun bebekleri son derece mücadeleci çıktı. Zamanla kilo almaya başladılar.

View this post on Instagram

Newborn triplets ? these days were quite scary . Having 3 newborns all at once was the biggest challenge I thought I could ever imagine. The boys never stayed in my room so I was always anxious putting them down for the night , plus with them being premature it was a tiny bit more scary, but these little @snuzamonitors were a god send ??. I could actually rest when they were in bed , they would ring if they couldn’t detect a movement and they make a clicking noise every time it detected a movement. These were one of the best buys I’ve ever had. The main reason I got them because the first night at home From being discharged from @liverpoolwomens roman decided to stop breathing and ended up rushed into @alderhey where they kept him until he was better . That’s when I decided to get portable ones , that they could wear everywhere I went with them ! #pieceofmind #triplets #babybestbuy #tripletsofinstagram #babies #newborn #nopriceonlife #identical #identicaltriplets #multiples #twinsandmultiples #tamba #3 #justbaby #babyarea #baby

A post shared by Becki-jo allen (@beckijo92) on

Hastanede geçen 1.5 ayın ardından bebekler hastaneden eve götürüldü.


Becki-Jo, bebeklerinin her birinin birbirinden farklı olduğunu gözlemlemeye başladı.

Ancak büyüdükçe çocuklar birbirine benzemeye başladı. Anne, üçüzlerini bu sefer de birbirinden ayırt edememeye başladı.

View this post on Instagram

Early start ?

A post shared by Becki-jo allen (@beckijo92) on

Anne, üç çocuğuna da DNA testi yaptırmaya karar verdi.Sonuçlar şaşırtıcıydı. Üçüzler, aynı genetik yapıya sahipti. Tek yumurta ikizlerinin bile genetik özelliklerinin farklı olduğu tahmin edilirken üçüzlerin hepsinin genetik yapılarının aynı olması insanları şaşırttı.


Böyle bir doğum 200 milyonda bir görülüyor.Anne, “Dışarıya çıktığımda insanlar beni durdurup oğullarımın tek yumurta üçüzleri olup olmadığını soruyor.

Ben de tek yumurta üçüzleri olduğuna inanmamıştım. En azından hamileliğim sırasında bana öyle söylenmişti” dedi.Bakın üçüzler şimdi ne kadar büyüdü!

Üçüzlerin yolda yürürken dikkat çekmesi oldukça normal.Nadir rastlanan doğum sizi de şaşırttıysa paylaşın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...