El İşi Örnek

Yağları Cayır Cayır Yakan Mucize Karışım Çok Basit Dahası Ucuz Bir Yöntem

Yağları Cayır Cayır Yakan Mucize Karışım Çok Basit Dahası Ucuz Bir Yöntem

Yağ yakan karışım”, okuduğunuz ve deneyeceğiniz en güzel şeylerden biri olabilir, ancak nasıl çalıştığını biliyor musunuz?

Su , vücudun yağını boşaltacak kadar güçlü nasıl olabilir ? Sihirle ilgisi yoktur. İnsan vücudunun işlevlerini yerine getirmesi ve toksik atıklardan kurtulması için suya ihtiyacı vardır.

Su dokuları da hidratlar ve sıvıları hareket ettirir. Vücut bazen yağlı tortuları parçalayamaz ve yağları elimine edemez, ancak bir değişiklik yapabilir ve beslenme alışkanlıklarınızı iyileştirmek ve daha sık egzersiz yapmak için elinizden geleni yapabilirsiniz.

Vücudunuz yağları parçalayıp enerji üretmek için kullanır ve yağ hücrelerindeki trigliseritler ortadan kaldırılır. Bunlar daha sonra yağ asitlerine ve gliserollere ayrılır ve daha sonra kaslar ve organlarınız tarafından emilir.

Birçok kimyasal işlemler, bunların daha da parçalanmasına katkıda bulunur. Vücut, ürün kalanlarını enerji kaynağı olarak kullanamazsa atık madde olarak adlandırılır ve vücuttan atılması gerekir ve bu da suyun yer aldığı yerdir.

Suyun gücü

Su, atık maddeleri atmak için vücudunuzun ihtiyaç duyduğu kuvvettir. Artık malzemeleri organlardan çıkarır. Bir sonraki aşamada, su atığı mesaneye taşır ve daha sonra idrar yolundan vücuttan atar. İnsan vücudu gerçekten harika bir düzende, değil mi?

Organizmanızı hidratlamak ve yağın parçalanmasını ve giderilmesini kolaylaştırmak için bol su için. Çoğu uzman, günde 8 bardak su içmenin yeterli olduğunu kabul ederken tabii ki bu ağırlık, fiziksel aktivite ve hava koşullarına bağlı.

Gün boyu yeterli miktarda su için ve vücuda ek olarak dehidrate olduğundan, soda, meyve suları, şekerli içeceklerden daha iyi bir seçenek olduğunu unutmayın.

Düşük enerji ve baş ağrısı, hafif dehidrasyonun en yaygın semptomlarıdır. Normalden daha fazla su içmeyi deneyin. Unutmayın, biraz daha her zaman daha iyi, yeterli değildir.

Yağ Yakan KarışımMalzemeler :2 l saf suMandalina, kesilmişYarım greyfurt, dilimlenmiş1 salatalık, dilimlenmiş4 naneli nane / naneli yaprakBuz küpleri, isteğe bağlı (saf sudan yapılmış olduğundan emin olun)Not: Tansiyon için herhangi bir ilaç kullanıyorsanız, greyfurtu 1/2 limon ve 1/2 limon ile değiştirin.

Yapılışı :

Malzemeleri büyük bir sürahiye doldurun ve üzerini örtecek kadar su ekleyin, ertesi gün boyunca yağ yakma suyunuzu içeceksin. Kullandığınız malzemelerin gerçekten organik olduğundan emin olun ve iyice yıkayıp temizlemeniz gerektiğini unutmayın.

Mandalina insüline duyarlılığı arttırır ve kan şekerini düzenler. Yüksek C vitamini içeriği egzersiz sırasında vücudun daha fazla yağ yakmasına yardımcı olur.

Greyfurt metabolik enerjiyi uyarır, yağ yakar ve enerji üretimini arttırır.Salatalık tokluk sağlar ve güçlü bir diüretik etkiye sahiptir.Taze nane yaprakları sindirimi kolaylaştırır.

Unutmayın ki, yağ yakma suyunun tek başına içilmesi ya da sade bir su içmesi vücudun yağ yakmasına yardımcı olamaz. Egzersiz yağları parçalama ve vücuttan atılımını kolaylaştırmanın tek yolu olduğu için fiziksel aktiviteler çok önemlidir.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...