El İşi Örnek

Yanlış Teşhis Sonucu Eşini Kaybeden 5 Çocuklu Babaya Öyle Bir Para Yardımı Yapıldı Ki İnanamayacaksınız

Yanlış Teşhis Sonucu Eşini Kaybeden 5 Çocuklu Babaya Öyle Bir Para Yardımı Yapıldı Ki İnanamayacaksınız

Büyük bir bekleyişin ardından Casi ve Joey Rotts çifti 29 Ocak 2016’da üçüz bebeklerine kavuştular.

Üçüzler gayet sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmişti. Bebeklere ablalık edecek 6 yaşındaki Chloe ve 2 yaşındaki Tenley üçüz kardeşlerini görmek için sabırsızlanıyordu.

Çocuklar ve aile iki gün boyunca aileye yeni katılan bireyleriyle doyasıya ilgilendiler. Bu arada anne Casi de iyileşme sürecindeydi.Maalesef her şey beklendiği gibi gitmedi.

Casi hastalandı ve kalp çarpıntısı tuttu.

Joey eşini derhal hastaneye götürdü. Kansas.com’un haberine göre hastanede çekilen röntgende kadının akciğerinde bir kan pıhtısına rastlandı.

Kadına gereken tedavi yapıldı ve doktorlar birkaç gün içinde kadını taburcu edeceklerini söylediler. Herkes tehlike geçti sanmıştı.

Taburcu olduktan 3 gün, üçüzlerini doğurduktan ise 10 gün sonra Casi aniden hayatını kaybetti.Muhtemelen kimse talihsiz eş Joey’nin yerinde olmak istemezdi.

Casi’ye ne olduğu hala kesin olarak bilinmiyor.Doktorlar, yeni anne olan kadının hayatını kurtarmak için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Ancak doktorlar da bizim gibi etten kemikten insanlar olduklarından bazen yetersiz kalabiliyorlar.

Joey şimdilerde beş çocuğuna hem annelik hem de babalık yapıyor.Ancak kısa bir süre sonra olumlu bir gelişme yaşandı.

Casi vefat ettikten hemen sonra eş, dost, akraba ve arkadaşları çocuklarına tek başına bakmak zorunda kalan baba için para toplamaya başladılar.

GoFundMe adlı adlı internet sitesinde başlatılan kampanya ile Joey ve çocukları için toplam 173.000 dolar (515.000 TL) toplandı.Aileye destek olmak istiyorsanız buradan bağışta bulunabilirsiniz.

Trajedi ve hayırsever insanların yer aldığı hikâyeyi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...