El İşi Örnek

Yaşlı Adam Parası Yetmediği İçin İlaçlarını Alamadı, Sırada Bekleyin Kadının Yaptığı Duygulandırdı

Yaşlı Adam Parası Yetmediği İçin İlaçlarını Alamadı, Sırada Bekleyin Kadının Yaptığı Duygulandırdı

Bazen bazı olaylara tanık olduğunuzda insanlığa olan inancınız katlanarak artıyor. Etrafımızda harika insanlar var ve yaptıklarıyla bizleri sevindiriyorlar.Adını vermek istemeyen bir kadın geçtiğimiz günlerde tanık olduğu bir olayı sosyal medyada paylaştı. Gönderisi hızla yayıldı.

Olaya tanık olan kişi o sırada eczanenin önündeki bankta oturuyormuş. Yaşlı bir adamın eczaneden hastalığı için gerekli ilaçları almaya çalıştığını görmüş.

Eczacı ödemesi gereken ücretin 170 dolar olduğunu söyleyince yaşlı adamın suratı kızarmış. O kadar parası yokmuş. Toplam ücret aslında üç aylık ilacının ücretiymiş. Eczacı ise bir aylık ilaçlarını almayı önermiş.

Bunu sırada bekleyen başka bir kadın duymuş. Hemen eczacıya, bir aylık değil üç aylık ilaçlarını alacağını ve ücreti onun ödeyeceğini söylemiş.

Buna tanık olan kadın sosyal medyada şöyle bir gönderi paylaştı:

“Bugün hayatımdaki belki de en güzel şeye tanık oldum. Eczanenin önündeki bankta oturuyordum. Yaşlı bir adam ilaçlarını almaya geldi. İlaçların ne kadar pahalı olduğunu öğrenince suratı kızardı ve ödeyemeyeceğini anladı. Eczacı üç aylık ilaçlarının ücreti olan 170 doları ödeyememesi halinde ona bir aylık ilaçlarını verebileceğini söyledi.

Yaşlı adamın arkasında sırada bekleyen kadın hemen devreye girdi. Eczacıya üç aylık ilaçların fiyatını kendisinin ödeyeceğini söyledi. O an gözlerim doldu. Kadının yaptığı şey harikaydı.”

Böyle olaylar insanlığa olan inancımızı arttırıyor.

Kadının yaptığından etkilendiyseniz paylaşın.

 

 

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...