El İşi Örnek

Yatağına Yatırır Yatırmaz Ağlayan Bebeği İçin Bulduğu Çözümü Şimdi Bütün Anneler Kullanmaya Başladı

Yatağına Yatırır Yatırmaz Ağlayan Bebeği İçin Bulduğu Çözümü Şimdi Bütün Anneler Kullanmaya Başladı

Anne olmak hiç de kolay bir iş değil. Özellikle ilk zamanlar sürekli çocuğunuzla ilgilenmeniz gerekir. Enerjiniz kalmasa bile bir şekilde ayakta kalmak zorundasınız.

Emzirmek, mama yedirmek, bez değiştirmek ve gecenin yarısında uyanmak bir yana en zor işlerden biri de ağlayan bebeği uyutmaktır.

Abigail Rivera Garcia ismindeki kadının da sürekli ilgilenmesi gereken bir bebeği vardı. Bebeğini uyutmak için bulduğu yöntem şimdi diğer annelere ilham oluyor.

Abigail’in 16 aylık bebeği Jeremiah ve 2 aylık bebeği Anayah erken doğdu. Bu nedenle daha fazla ilgilenilmeleri gerekiyordu.

Özellikle Anayah inanılmaz ilgi isteyen bir bebek olduğundan sürekli onunla ilgilenmesi gerekiyordu.

23 yaşındaki Abigail, Love What Matters’a “Öyle anlar oldu ki 10 dakikalığına yatağına bıraksam hemen ağlamaya başlıyordu. Ben de kucağıma almak zorunda kalıyordum” dedi.

Abigail bebeğini uyutabilmek adına internette araştırma yapmaya başladı. Bulduğu bir yöntem gerçekten de işe yaradı.Abigail plastik bir eldiveni aldı ve içini pirinçle doldurdu. Ortaya sahte bir el çıktı.

Anne, “Yatağa yatırıp eldiveni sırtına koyduktan hemen sonra ağlamayı bıraktı ve uykuya daldı” dedi.Kulağa tuhaf gelse de pirinçle doldurulmuş eldiven işe yaradı.

Abigail yöntemi Facebook’ta paylaştı ve gönderisini 75 bin kişi daha paylaştı.

 

Saw this and it’s BEST THING I’VE DONE YET ! she forever wants to be held and now i get my break . It’s just rice in a…

Publiée par Abigail Rivera Garcia sur Vendredi 20 juillet 2018

 

Sizin de yatağa yatırınca ağlayan bir bebeğiniz var mı? Yöntemi bebeğinizde denemeyi ve diğer annelerle paylaşmayı unutmayın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...