El İşi Örnek

Yatağınız Akciğerlere Müdahale Edebilecek Sürüngenlerle Doludur: Onlardan Hızlı Ve Verimli Bir Şekilde Nasıl Kurtulabilirsiniz?

Sabah kalktıktan sonra yatağa ne kadar hızda alıyorsunuz?Bu küçük bir şey gibi gelebilir, ancak cevap sabah rutinlerini çok hızlı bir şekilde değiştirebilir.Çünkü yatağı hemen getirirseniz, 1.5 milyon ev tozu akarına yardım ettiğinizi de bilmelisiniz – ve onlara yaşamak için mükemmel bir ortam verin.

Ev tozu akarları nedir
Ev tozu akarları , örümcek ailesindeki mikroskobik bir hayvandır.Ter ve ölü deriden yaşıyorlar ve nem ve ısı istediğinden yatakta rahat hissediyorlar.Aslında, yataklarımızın bu sürüngenlerin yaklaşık 1.5 milyonu için ev olduğu düşünülüyor.


Nasıl çoğalır
Bu hayatta çeşitli görevlerimizi nasıl ve ne sırayla yerine getirdiğimizle ilgili tüm rutinlerimize sahibiz. Örneğin, sabah rutinlerinden biri yatağı okumaktır, kimse çalışmaz.

Ancak bunu okuduktan sonra, bu cephede değişiklikler yapacak.
Yatağı sabahları hemen götürdüğünüzde, ter, ölü ölüm ve vücut ısısı için kapanır. Bu ustaları büyük bir hizmet haline getirmek demektir – çünkü onlara yaşamak ve gelişmek için onlarla iyi ilişkiler kuruyorlar.


Ev tozu akarı alerjisinin belirtileri
Toz tozu alerjisine maruz kalırsanız büyük sorunlara neden olabilir.Alerji durumunda, akarlara maruz kalma, nefes darlığı, öksürük ve solunum yollarının “wheezing” gibi akciğer sorunlarına neden olabilir. Daha güçlü bir reaksiyon ile astım alabilirsiniz.Ev tozu akarları ayrıca egzama, göz ve burun sorunlarına yol açabilir ve ayrıca gece uykusunda rahatsızlıklara neden olabilir.


Ev tozu akarları nasıl ölür?
Bunun yerine, akşam eve dönene dek yatağı terk etmek gerekiyor. Ardından eşyalar temiz havaya ve ışığa maruz bırakılır ve akarların kuruması ve ölmesi sağlanır. Hızlı ve verimli bir yöntem.
“Ev tozu akarlarının, vücudunun dışındaki küçük bezleri kullanarak atmosferi su boşaltarak hayatta kalabileceğini biliyoruz. Gün boyunca yatağı terk etmeden basit bir şey yatak örtülerinden ve şilten nemi kaldırabilir, böylece akarlar kurutulur ve bir noktada ölür ” diyor Dr. Kingston Üniversitesi Mimarlık Okulu’nda Stephen Pretlove .
Biri akarların miktarını havalandırarak, yatak odasında serin tutarak ve toz toplaymadan kaçınarak da tutabilir. Başka bir ipucu, yatak çarşaflarını her iki haftada bir değiştirmektir.


Başka bir deyişle, ne kadar alçak olursa olsun, birkaç saat yatmadan ayrılmak çok avantajlıdır. Bu şekilde alerji ve astım gibi sağlık problemlerinden en iyi şekilde korunursunuz. Makaleyi Facebook’daki arkadaşlarınızla paylaşın, böylece daha fazla insan bu önemli püfadan keyif alabilir!

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...