El İşi Örnek

Yatağınızın Kenarına Mutlaka Aspirin Koyun..!

Yatağınızın Kenarına Mutlaka Aspirin Koyun..!

Aspirin bir çok hastalığa iyi gelen bir ilaçtır. Özellikle yatağınızın kenarında mutlaka ama aspirin bulundurun. Haberi okuduktan sonra ne demek isteyeceğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Kalp krizleri hakkında: Sol kol ağrısı dışında başka işaretleri de var kalp krizinin.. Yoğun ense ağrısı, kusma, terleme de daha seyrek ama gözardı edilmemesi gereken belirtilerden.

Kalp krizinde göğüste illa ki ağrı olacak diye bir şey yok!!. Uykularında kalp krizi geçiren çoğu (yaklaşık 60%) insan,bir daha uyanamadı. Yine de, yoğun göğüs ağrısı ile de uyanabilirsiniz.

Diyelim ki başınıza geldi, derhal ağzınıza iki aspirin atın bir damla su ile yutun Sonra da: Yakında oturan bir akraba ya da arkadaşınızı arayın.

– “kalp krizi!” deyin – 2 aspirin aldığınızı da söyleyin . – Mutfak ya da holden bir sandalye alıp giriş kapısına yakın bir yere oturun ve, yardımın gelmesini bekleyin.

Sakın yere uzanmayın!!!~ Bir kalp cerrahına göre, eğer bu mesajın ulaştığı herkes, en az 10 kişiye dağıtırsa, muhtemelen bir kişinin hayatı kurtulabilir. Ben öyle yaptım!! Sen de gönder, bir hayat kurtar!!!

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...