El İşi Örnek

Yüz Ve Boyun Bölgesini Gençleştiren Pirinç Süt Bal Karışımı İle Mucize Maske

Yüz Ve Boyun Bölgesini Gençleştiren Pirinç Süt Bal Karışımı İle Mucize Maske

Pirinç cilt için oldukça iyi bir tonik oluyor. İçeriğinde bulunan inositol adı verilen malzeme kan devinimini çoğaltarak ve cildin umumi sağlığına fayda göstererek yaşlanmayı yavaşlatıyor. B vitamini bakımından oldukça zengin vitaminlere sahiptir. B vitamini cilt, saç ve tırnaklar bakımından oldukça büyük önem taşıyor. Cildin yenilenmesiyle beraber, cildin yumuşamasına ve cildi dış faktörlere karşı da kuvvetlendirmesini sağlıyor.

Cildi nemlendirme özelliğine, yenileme ve sağlamlaştırma özelliğine de sahiptir. Bu nitelik büyük ölçüde Japon bayanlar için olabildiğince geleneksel bir deva olan pirinç suyundan geliyor. Kırışıklıklara karşı oldukça etkili olan pirinç, yüz ve boyun bölgesinde oluşan kırışıklıklar için çözüm olarak da gençleştiren gizem ise pirincin içeriğinde yer alan inositol mucizesi oluyor. Bu mucize bir devrim yaratarak kırışıklıklara karşı koyar ve yüz ve boyun bölgesinin genç kalmasını sağlar.

Müthiş anlamda deri soyucu özelliğine sahiptir. Meziyetlerinin arasında fitik asidi de eklemek gerekiyor. Bu elemen ölü deriyi ortadan kaldırma niteliğine sahiptir. Sivilce lekelerini tamamen yok eder. Ve yine, cildinizi yabancı etkenlerden arındırmak için lazım olan sadece pirinç süt bal maskesi bakımı yapmaktır. Pirinç suyunun bir çok yararları vardır. Pirinç süt bal maskesi kullananlar, en kısa zamanda form tutarlar ve yüzde genel olarak sivilcelerin var ettiği lekeleri azaltır.

Bu maske haftada en az iki defa uygulanırsa eğer yüz ve boyun bölgesinde gençleşmenin etkisini oldukça hızlandırıyor.Pirinç Süt Ve Bal Karışımı Maske İçin Gerekli Malzemeler 1 yemek kaşığı bal, 3 yemek kaşığı pirinç, 1 yemek kaşığı bal

Pirinç Süt Ve Bal Karışımı İle Doğal Maske Nasıl Hazırlanır?

Maskenin hazırlanışı oldukça pratik ve kolaydır. İlk evvel birkaç dakika devam ederek pirinci haşlayıp daha sonra da süzme işleminden sonra pirincin suyunu dökmeyip, pirince ilave olarak sıcak süt ekleyip balda ilave edilerek karıştırılır. Yüz ve boyun bölgesi temizledikten sonra bu maskeyi uygulanır. Kuruduktan daha sonra yüz ve boyun bölgesi yıkanıp, prinç suyu ile durulanır.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...